reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny wiecie może czy zlecone badania przez ginekologa (chodzę prywatnie) można wykonać w ramach NFZ? Jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to czy da mi skierowanie na te badania? Z góry dzięki za informacje
Mam ten sam problem :/
Z tego co się orientowałam lekarz prywatny kieruje na badania prywatne. Jeśli masz fajnego rodzinnego to może da ci skierowania ale nie na wszystko, bo nie jest specjalistą od ciąż.
Jakimś rozwiązaniem jest iść do swojego lekarza do kliniki gdzie przyjmuje na nfz i tam zrobić badania jeśli jest możliwość. Ja tak właśnie spróbuję.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Ale Wam fajnie,że widziałyście już swoje Słoneczka [emoji178][emoji7] Ja muszę poczekać do środy... mam nadzieję, że serduszko już będzie :-)

A wczoraj wieczorem musiałam wspomóc się nospą, taki ból brzucha miałam... Na szczęście szybko przeszło, ale stracha miałam... Męża póki co trzymam na dystans, przynajmniej do usg i potwierdzenia przez lekarza, że wszystko jest w porządku... Aż mi go biedaka szkoda [emoji23][emoji23][emoji23][emoji12]

hchy3e3krs38v3l0.png
 
Mi moj rodzinny nie chcial dac skiero na RTG kolana... mialam skiero od prywatnego, a chcialam zrobic na NFZ. duzo zalezy od Twojego internisty.. jak fajny to da Ci na wiekszosc.. Ja chodze do przychodni przyszpitalnej na wizyty do lekarz, daje mi skierowanie na badania, i kilka dni przed kolejna wizyta robie w szpitalu badania, i na wizycie moja lekarz ma juz wyniki wszystkie. tzn tak mialam z 1 ciaza, wiec z druga tez tak bede robila. a prywatnie mam fajna lekarz, u ktorej bede robila usg polowkowe itp.
 
Pytałam. Powiedziała mi Pani doktor, że przyvtak wczesnej ciąży nic nie mogą zrobić tylko te leki co mi przepisali. Jakbym dostała krwotoku lub bym zasłabła to wtedy na SOR. Puki co mam czekać i za tydzień wizyta.

cb7wyx8d867elviu.png
 
kurcze ;/ Nie denerwuj i nie stresuj sie tylko... jest to teraz najmniej potrzebne Tobie, bedzie dobrze :* wiem ze latwo jest mowic... ale musisz byc dobrej mysli!!!
 
reklama
Do góry