reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mam nadzieję. Tyle już czekam to jeszcze chwile wytrzymam [emoji1]
U mnie poza cudownymi wielkimi i obolałymi cyckami i małymi mdlosciami tez żadnych objawów [emoji53] i tak się zastanawiam czy aby na pewno wszystko jest ok...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jedynym objawem jest to że dre się na męża jak głupia... Aż mi głupio czasami...

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
To dzis posypia sie serduszka :) ciesze sie z Wami dziewczyny :)
Ja tak mowilam, ze nie mam objawow i ostatnie dwa dni mnie mdlilo, az zaczelam sie bac, ze pozegnam sie z jedzeniem - a kocham jesc! Na szczescie dzis czuje sie znscznie lepiej niz wczoraj :)
 
Mnie dzis muli. Moze teraz juz na stale. Poza tym to bola mnie cyce i pobolewa brzuch.

Ja nie nadazam za wami. Mam duzo pracy i musze sie wyrobic zanim bede chciala isc na zwolnienie. Wieczorami padam.. Takze bede z doskoku.

Ledwo dzis siedze. Spaaaac..


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Dziewczyny wiecie może czy zlecone badania przez ginekologa (chodzę prywatnie) można wykonać w ramach NFZ? Jeżeli pójdę do lekarza rodzinnego to czy da mi skierowanie na te badania? Z góry dzięki za informacje
 
reklama
Do góry