reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mama miała 41 lat jak Ją urodziła, dużo ludzi było w szoku jednak wszyscy pozytywnie. aleeee reasumując strasznie ja to odmlodziło! :)

Co do "nie wypada" to nie zapomnę jak ktoś ze znajomych znalazł kiedyś u swoich 35 letnich rodziców w szafce prezerwatywy i był oburzony, ze o fuuuuu oni jeszcze TO robią :D :D :D
Przeciez rodzice robią to tylko tyle razy ile maja dzieci ;)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Kiedyś się nad tym zastanawiałam . Mój lekarz do którego w 1 ciąży chodziłam pracuje w szpitalu , w przychodni i ma swój gabinet. Ze szpitala dostaje pewnie 5 tys lekko do tego w łapę ( za poród z przyjazdem do szpitala do tys. Bierze bo się pytałam) To z 10 tys że szpitala wyciąga lekko. Z przychodni niech ma 3 tys. A gabinet 100 zł za wizytę ( wiadomo ktoś płaci więcej zależy co tam ma ) dziennie miał napewno 20 pacjentek, przyjmował 3 razy w tyg to 6 tys tygodniowo co daje nam. 10 tys + 3tys +6tys×4 tyg= ponad 30 tys.
Bardziej dochodowej specjalizacji niż ginekologia chyba nie ma . [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest..dentysta

 
Jutro wielki dzień! Tralala ważne usg nie wieże że prawie doczekaliśmy się hehehe będę pierwszy raz z mężem, ciekawe jak się bąbelek miewa :) do mojego zestawu wieczorem dorzucę espumisan co by było lepiej widać hehehe
 
Pewnie , że super sprawa. Odnoszę wrażenie że ludzie są poprostu wscipsy i zacofani, że w pewnym wieku nie wypada . Sensacji szukają i nie potrzebna presję stwarzają . Ja bym była dumna z takiej mamy , że mimo
,, wieku ,,czy odchowanych dzieci decyduje się na dzidziusia. Zamiast szacunku to ludzie będą obgadywac.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja urodzilam sie na 46 lat takze no ten [emoji16] moi bracia maja corki 2 lata mlodsze odemnie

 
Dziękuję wam dziewczyny. Świat mi się zawalił. Po 13 latach razem stwierdzil ze nie potrafi już być ze mną. Moze przerosła go odpowiedzialność. Nie wiem. Nie potrafię go zrozumieć. Jedyne co przychodzi mi do głowy to inna kobieta.

Wrocilam dzisiaj do rodzinnego domu. nie wyobrażam sobie żyć w mieszkaniu gdzie każdy kąt mi go przypomina.

m3sxrjjgxhzwu0vd.png
Molg odejsc przed ciaza.. nie rozumiem [emoji22]

Poplacz sobie i sie pozbieraj i wroc do nas..samotnosc nie jest dobrym pomyslem..nikt tu nie bedzie o nic pytal ani wspominal..glowa do gory..lepiej tak niz zeby Ciebie oszukiwal i gral na 2 fronty..biedulko

 
Hej. Co za noc.....najpierw młoda kaszlała to się obudziłam i 1,5 godziny nie mogłam zasnąć a potem miałam jakieś porąbane sny...obudziłam się taka zmęczona że szok [emoji44]

Miłego dnia dziewczynki

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Vanilia miłego dnia!
Twarz mnie boli, nie wyjdę z domu do końca ciąży przez te pryszcze...
Jak tam dziewczynki, jak samopoczucie dzisiaj? Ja mam bardzo dobry humor tylko lustra unikam :)
ja mam na zmianę idealną i okropną, teraz jest czas okropnej cery ... Humor mam super, bo sezon chorób się zaczął znów a co za tym idzie, ja mam mnóstwo zastępstw :D Świat jest piękny!

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Teraz to w ogóle zaraz świata, ferie strasznie szybko ten czas leci :errr:
Tak ! W moim wypadku to dobrze, powoli nie mam siły się już zataczać do szkoły. Chyba nawet sobie nie zdawałam sprawy że ciąża to taki wampir energetyczny ;( wracam o 16, muszę sie chociaż na 40 min położyć. jak wstaje to jest ciemno i nie mogę się skupić na nauce, bo zasypiam... ;( Ale zaraz święta ferie i sobie odpoczniemy :)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry