reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pogoda faktycznie mało rozweselajaca...u mnie pada...Wróciłyśmy własnie z Młodą z cmentarza..teraz trzeba cpa zjeść...jest godzina 16 i juz ciemno prawie...wioooosnooo...
A słyszałyscie, że w tym roku ma być wyjatkowo mroźna zima? Ja juz wole śnieg i mróz niz ta jesienną pluche... Chociaż jako optymistka musze docenic jesienne wieczory pod kocykiem z dobra książka [emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tymi zwolnieniami to jakieś jaja... co z tego, że praca biurowa? W poprzedniej ciąży pisałam pracę magisterską, po jednym dniu pisania leżałam kilka dni w szpitalu takie skurcze miałam! Nasze organizmy są różne i jedna może biegać do rozwiązania, a drugiej siedzenie 8h na krześle zaszkodzi. Współczuje koleżance :/

Powiedziałam wczoraj synkowi o ciąży. On ma 3latka i niewiele rozumie jeszcze, ale jego reakcja mnie rozwaliła [emoji23]
Mówię mu, że mam dzidzie w brzuszku, a on zaczął się śmiać na głos i mowi "żartujesz sobie" [emoji23][emoji23][emoji23]
Potem oglądaliśmy zdjęcia usg jak on był w brzuszku i pokazałam zdjęcie nowej dzidzi - chętnie obejrzał, ale ogólnie nie porusza tematu sam.


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Ja bym poprosila przy takim odeslaniu do pracy zaswiadczenia, ze nic nie zagraza mojemu dziecku..ciekawe jak wtedy by spiewali..jak mi zagwarantuja, ze bedzie ok to spoko..

 
Cześć dziewczyny odzywalam się już, ale tak produkujące że mam trudność w doczytaniu, ale też daleko mi od wyprawek i różnych takich z czego Wy się już cieszycie.
Byłam wczoraj u lekarza 6t 5d i pięknie bijace serduszko [emoji173]
Moje pytanie, czy któraś z Was jest już na zwolnieniu? Czy ZUS może kontrolować kobiety w ciąży?
Co do plamienia, we wcześniejszej ciąży plamilam do 17tc, w tym trzy krwotoki. Nigdy nie wykazało żadnej nieprawidłowości.
Ja jestem na zwolnieniu już 2 tyg . Tylko u mnie w pracy to normalne

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zwolnień ... Bo temat na gorąco. Mogą być dwa kody 1,2. Z tego co pamietam 1 ze masz leżeć , ale w grę wchodzą spacerki do łazienki i takie tam, a kod 2, ze masz tylko leżeć. Plamienia są wskazaniem do L4. Nikt nie powinien tego podważać. Moze być kontrola. Ale oczywiście zawsze możesz pójść do apteki po leki;)

My dzisiaj na rodzinnym obiedzie mieliśmy powiedzieć reszcie rodziny, ale jakos się nie złożyło. Chyba wolę zrobić to na własnym terenie.


oar8pg4njr6t44vs.png
 
Ostatnia edycja:
Podziwiam wszystkie leżące w szpitalach. Wiem, że musi być Wam trudno, szczególnie jak drugie dziecię w domu. Moze potraktujecie to jako wczasy. Leżycie, nic nie robicie, wszystko podają... Dla każdej Matki to wręcz luksus;)

Kasia...trzymam kciuki za czwartek.

Woroniasta...odezwij się , bo ja też się martwię.

Co do wyprawek, to większość "grubych" rzeczy będę miała po synku typu wózek, łóżeczko. Ubranka, zabawki oddawałam innym, ale wiem że do mnie wrócą. Liczę na to, ze jednak sporo będę musiała dokupić. To jest duża przyjemność i myślę ze każda z nas gdyby tylko miała możliwości finansowe robiłaby to za każdym razem. To jakiś psychologiczny syndrom wicia gniazda się w nas odzywa.


oar8pg4njr6t44vs.png
 
Ostatnia edycja:
Ooo tak mi syndromwicia gniazda już racjonalne myślenie wypiera :D nie szaleje jeszcze z rzeczami dla fasoli (a.muszę kupić wszystko od a do z) ale wymyśliłam wymianę łóżka u syna i, ze Nasze łóżko też trzeba zmienić :D mąż jak skrecal to klnal jak szewc ale już zrobione :D
 
Ja tapetowałam sypialnię ( znaczy kupiłam i pokazałam gdzie), choć generalny remont był 5 miesięcy temu, bo wprowadziliśmy się do nowego mieszkania [emoji23]


oar8pg4njr6t44vs.png
 
U nas w czwartek zaczyna się remont (pokój+przedpokój). Bierzemy mniejszy pokój dzieci na sypialnie a im dajemy większy co by później się pomieścili. Jeszcze nie wiem jak ja to przeżyje. Leżenie w syfie i jak umiejscowić rzeczy z pokoju szczególnie że zdana jestem na męża :/
 
reklama
Do góry