reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkaa dzięki,coś mi się wydaje że będę miała problemy. Choć mam bardzo obciążony wywiad ginekologiczny. Trzy poronienia, zabiegi, operacje, strata córki, leczenie immunologicznego, plamienia i podkrwawialam w czasie ciąży.
Znam bardzo dużo dziewczyn , które nie miały żadnych kontroli. U nas w mieście 2 lata temu był taki bum na kontrole. Nie wiem od czego to zależy.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Emkaa wzięli się za zwolnienia, bo dużo ludzi oszukuje. Nagłosnili to ostatnio bardzo i mówili że się biorą za zwolnienia.
 
Z tego co sie orientuje to ZUS ciazowych zwolnien nie kontroluje. Tam jest zaznaczone, ze w domu lezec nie musisz tam sie daje 1 czy 2.. jak jest kadrowa wie o co chodzi.



 
Camel dawno nie pisałaś co u Was?

svchs65gg8talrm7.png
Zyje zyje...czytam Was czasem..ale zygam 24h i nie daje rady brac udzialu w dyskusji...czuje sie fatalnie.... Biore leki...ale slabo daja rade....ogolnie do dupy....
Najgorsze ze nie moge nic pic....nic mi nie wchodzi...nie mam pojecia jak sie nawodnic...bo w rezultaci wych max szklanka dxiennie plynu. Czuje ze znow jestem odwodniona..

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Ostatnia edycja:
Zyje zyje...czytam Was czasem..ale zygam 24h i nie daje rady brac udzialu w dyskusji...czuje sie fatalnie.... Biore leki...ale slabo daja rade....ogolnie do dupy....
Najgorsze ze nie moge nic pic....nic mi nie wchodzi...nie mam pojecia jak sie nawodnic...bo w rezultaci wych max szklanka dxiennie plynu. Czuje ze znow jestem odwodniona..

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
Może zadzwoń do swojego lekarza?
Suelen a Ty jak się czujesz?
 
Zyje zyje...czytam Was czasem..ale zygam 24h i nie daje rady brac udzialu w dyskusji...czuje sie fatalnie.... Biore leki...ale slabo daja rade....ogolnie do dupy....
Najgorsze ze nie moge nic pic....nic mi nie wchodzi...nie mam pojecia jak sie nawodnic...bo w rezultaci wych max szklanka dxiennie plynu. Czuje ze znow jestem odwodniona..

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
O rany... Ale się wymeczysz....wspolczuje... Oby niedługo sie to skonczylo...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry