reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie córka jeszcze nie rysuje dzidziusia- czasem mi narysuje duży brzuch i mówi , że tam jest dzidziuś [emoji23] ale cieszy się niesamowicie , wszystkim opowiada ze będzie miała rodzeństwo. Zdjęcia z USG przegląda . I codziennie się pyta jak się czuje dzidziuś :) ja mowie do niej czasem , że dziecko będzie płakało i będzie brudziło pieluchy a ona , że będzie mi pomagała a nawet będzie kapała dziecko . Kochana jest[emoji173][emoji173]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
U mnie córka jeszcze nie rysuje dzidziusia- czasem mi narysuje duży brzuch i mówi , że tam jest dzidziuś [emoji23] ale cieszy się niesamowicie , wszystkim opowiada ze będzie miała rodzeństwo. Zdjęcia z USG przegląda . I codziennie się pyta jak się czuje dzidziuś :) ja mowie do niej czasem , że dziecko będzie płakało i będzie brudziło pieluchy a ona , że będzie mi pomagała a nawet będzie kapała dziecko . Kochana jest[emoji173][emoji173]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Kochaniutka[emoji173]
Moja tak entuzjastycznie do tego nie podchodzi...musze miec widocznie wiekszy brzuch, zeby sie to stało dla niej bardziej realne[emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje są już trochę większe ale ogólnie uwielbiają małe dzieci. Sporo ich w rodzinie. Nie mogą się doczekać kupowania wyprawki a mała to już myśli kiedy i jakie wprowadzać pokarmy stałe. Długo czekali na tą dzidzie.
 
Kochaniutka[emoji173]
Moja tak entuzjastycznie do tego nie podchodzi...musze miec widocznie wiekszy brzuch, zeby sie to stało dla niej bardziej realne[emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mela bardzo długo mówiła , że chce rodzeństwo. Chociaż napoczatku trochę się martwiła , że dziecko zje jej zabawki[emoji16] My mamy roczniaka w rodzinie ona na bierzaco była z jego rozwojem a ten teraz u babci zjada jej kolorowanki. To taki wykochany wnusio wiec babcia nie protestuje.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
A ile mają lat? Coś czuje, ze będziesz miała pomoc[emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
7 i 8 w sumie jak się dziecko urodzi to będą mieli 8 i 9 lat oby to nie był slomiany zapał hehe najgorzej mała mnie zszokowala mówiąc że ma nadzieję że urodze po jej urodzinach. W jej mniemaniu młodsze dziecko nie może mieć prędzej urodzin niż ona. I tu może być problem, termin mam na 09.06 a ona ma urodziny 10.06. Ją 2 tyg przenosilam ale to loteria :D
 
Cześć dziewczyny odzywalam się już, ale tak produkujące że mam trudność w doczytaniu, ale też daleko mi od wyprawek i różnych takich z czego Wy się już cieszycie.
Byłam wczoraj u lekarza 6t 5d i pięknie bijace serduszko ❤
Moje pytanie, czy któraś z Was jest już na zwolnieniu? Czy ZUS może kontrolować kobiety w ciąży?
Co do plamienia, we wcześniejszej ciąży plamilam do 17tc, w tym trzy krwotoki. Nigdy nie wykazało żadnej nieprawidłowości.
 
7 i 8 w sumie jak się dziecko urodzi to będą mieli 8 i 9 lat oby to nie był slomiany zapał hehe najgorzej mała mnie zszokowala mówiąc że ma nadzieję że urodze po jej urodzinach. W jej mniemaniu młodsze dziecko nie może mieć prędzej urodzin niż ona. I tu może być problem, termin mam na 09.06 a ona ma urodziny 10.06. Ją 2 tyg przenosilam ale to loteria :D
Ja mam młodsza siostrę o 10 lat i po urodzeniu przeżyłam straszny szok. Myślę,że tak czy siak trzeba dzieci przygotować, że posiadanie młodszego rodzeństwa to nie tylko radość.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Cześć dziewczyny odzywalam się już, ale tak produkujące że mam trudność w doczytaniu, ale też daleko mi od wyprawek i różnych takich z czego Wy się już cieszycie.
Byłam wczoraj u lekarza 6t 5d i pięknie bijace serduszko [emoji173]
Moje pytanie, czy któraś z Was jest już na zwolnieniu? Czy ZUS może kontrolować kobiety w ciąży?
Co do plamienia, we wcześniejszej ciąży plamilam do 17tc, w tym trzy krwotoki. Nigdy nie wykazało żadnej nieprawidłowości.
Moje koleżanki były kontrolowane - jeden kazano wrócić do pracy. Jako pracownik biurowy nie ma uzasadnienia zwolnienie. Tłumaczyła , że źle się czuje, wymiotuje i itd. To jej powiedzieli, że tak jak każda ciężarna.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Emkaa dzięki,coś mi się wydaje że będę miała problemy. Choć mam bardzo obciążony wywiad ginekologiczny. Trzy poronienia, zabiegi, operacje, strata córki, leczenie immunologicznego, plamienia i podkrwawialam w czasie ciąży.
 
Do góry