reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Brązowa wydzielina na wkladce. Kurcze co robić. Wizytę mam dopiero we wtorek. Z niepkoju juz mnie wszystko boli :/ jesteśmy w Niemczech u rodziny. Trochę się wczoraj przeciazylam. Podróż, później spacer z wózkiem i wizyta na sali zabaw.
Wchodzę do neta oczywiście poronienie i teraz jeszcze bardziej się martwię. Rozsądek opuszcza w takich chwilach.
Wczoraj większa plama na wieczór dzisiaj mniejsza w południe.
Poejdyncze plamy to jeszcze nie problem. Jedyne co ci dadza w szpitalu to luteina. Czyli progesteron.mpze sprobuje ktos ci zalatwic w aptece? Oprcz tego odppczynek. Nic innego nie da sie zrobic. Moze poprostu przegielas? W ktorej czesci niemiec jestes?/moze blisko mnie? Ja mam luteine noge ci dac.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Michalina napisz priva do mniejesli chesz pogadac gdzie jestes. Ja jestem kolo granicy z niemcami

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Brązowa wydzielina na wkladce. Kurcze co robić. Wizytę mam dopiero we wtorek. Z niepkoju juz mnie wszystko boli :/ jesteśmy w Niemczech u rodziny. Trochę się wczoraj przeciazylam. Podróż, później spacer z wózkiem i wizyta na sali zabaw.
Wchodzę do neta oczywiście poronienie i teraz jeszcze bardziej się martwię. Rozsądek opuszcza w takich chwilach.
Wczoraj większa plama na wieczór dzisiaj mniejsza w południe.
U mnie to samo bylo we wtorek. Brazoer plamy, a nawet taki sluz. Zadzwonilam do lekarza, kazala przyjechac. Zbadala, zrobila usg i dzieci zywe. Dala mi uderzeniowo 4 duphastony i do lozka. Brazowa wydzielina okazala sie przez krwiaka teraz leze bez ruchu w szpitalu, aby sie wchlonal.

Ja jednak zadzwonilabym do lekarza, albo jechala na jakas izbe przyjec.




 
Może jednak powinnaś położyć się do szpitala? Jak nie daj Boże coś złego się wydarzy to bedziesz miała do siebie i męża pretensje. Nie masZ nikogo kto mógłby Ci pomóc? Może mężowi zrobiłoby się głupio i wziąłby się za robotę jakby widział, że innym również zależy aby krwiak się wchłonął.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co lekarz do szpitala nie chciał mnie kłaść to może nie jest aż tak źle. Nie oszukujmy się nią da się leżeć w domu, wlasnie wrucilam z zakupów. Coś jeść muszę. Nie ma kto mi pomóc a jak się coś stanie to przyzekam że się rozwiode.
 
Michalina obserwuj te plamienia one są brązowe czy zabarwione krwią bo to jest różnica. Dzisiaj odpoczywaj połóż się spać, nie ma co panikować może to właśnie jakiś krwiaczek a może teraz powinnaś mieć miesiączkę mi w szpitalu powiedzieli ze takie rzeczy się zdarzają w terminie spodziewanej miesiączki.

Co do obowiązków domowych min mąż zrobi jak go poproszę jak nie poproszę to nie widzi nic ale trochę go usprawiedliwiam bo bardzo dużo pracuje ma swoją firmę i jest w pracy non stop


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
reklama
Wiesz co lekarz do szpitala nie chciał mnie kłaść to może nie jest aż tak źle. Nie oszukujmy się nią da się leżeć w domu, wlasnie wrucilam z zakupów. Coś jeść muszę. Nie ma kto mi pomóc a jak się coś stanie to przyzekam że się rozwiode.
Mi powiedziano na IP że jesli nie mam warunków do leżenia w domu to mogą mnie zostawić na oddziale. Widocznie Twoj mąż bagatelizuje całą sytuację, a jest ona przecież bardzo poważna. Pogadaj z nim koniecznie bo tak nie może być. Korona z głowy mu nie spadnie jeśli przez parę dni będzie ogarniał dom, a Ty postaraj się troszkę olać syfek w domu. Może jakaś ciekawa książka by Cię troszkę zrelaksowła?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry