reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale zobacz szukaj plusow. Czlowiek moze odczuwac tylko jeden bol- boli Cie noga, nie bedziesz czula skurczow ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Niestey marne pocieszenie .bo ja dziekuje za takie bóle ..wole rodzic.. [emoji53] a do tego w poniedzialek zostaje sama w domu i.niema komu córki zawieść do przedszkola ,a musi isc bo we wtorek maja przedstawienie w przedszkolu i mają próby... we wtorek też musze ja zawiesc i jeszcze na przedstawienie jechac i środę do lekarza musze autem dojechac 30km. ... [emoji36] a ja dziś noga nie moge ruszyć. Jestem tak wściekłaaaa...

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Nie chcę cię martwić, ale zapomnij o prowadzeniu auta z tą nogą [emoji17]
Nie dasz rady.
Ja sobie stłukłam kostkę w ubiegłe wakacje, jeszcze debilka po 3tyg. upadłam i odnowilam kontuzję - nie było pęknięcia czy skręcenia, ale ból nieziemski i opuchlizna - też nosiłam ortezę - nim noga zacznie "działać" minie kilka tyg. - przez pierwszy na pewno nie dasz rady wciskać pedały :/




74703e3kkwoaumma.png
 

Nic nie mówi, mi dzisiaj ginekolog pomagał zalozyc nogę na fotel przez to spojenie... czułam się okropnie nie mogąc sobie poradzić - ale lekarza mam fajnego, oferował też pomoc przy wstaniu z kozetki po usg - ale to już mam wyćwiczone więc dałam radę sama - brawo ja [emoji23]




74703e3kkwoaumma.png
 
Nie chcę cię martwić, ale zapomnij o prowadzeniu auta z tą nogą [emoji17]
Nie dasz rady.
Ja sobie stłukłam kostkę w ubiegłe wakacje, jeszcze debilka po 3tyg. upadłam i odnowilam kontuzję - nie było pęknięcia czy skręcenia, ale ból nieziemski i opuchlizna - też nosiłam ortezę - nim noga zacznie "działać" minie kilka tyg. - przez pierwszy na pewno nie dasz rady wciskać pedały :/




74703e3kkwoaumma.png
Zdaję sobie z tego.sprawe dlatego jestem taka wściekła na siebie [emoji24][emoji36] dziś stanąć na niej nie moge wiec.wątpię żeby bylo.lepiej odrazu lepiej :/

5djylbetecfse5n6.png
 
Miałam dziś zabiegany dzień. Pogrzeb i spotkanie rodzinne. Właśnie Was nadrobiłam. Spotkałam dziś kuzynke z 5-cio miesięcznym bobasem. Mogłabym ukraść i zacałować ;) Nawet wizja porodu nie wydaje się być już taka straszna, bo patrząc na takiego bobasa wiem, że warto. A jak spojrzę na własne dziecko, to tym bardziej :) Chyba mija mi etap paniki na myśl o porodzie, a wchodzę w etap radosnego oczekiwania :)) Niemniej zazdroszczę tym z Was, które już urodziły i mają to za sobą :) póki co cieszę się każdym dniem i nie chcę niczego przyspieszać :)
 
Aha i pokłociłam się z mężem o to, że za głośno oddycha, a on mi zarzucił, że robię strasznie głupie miny, gdy mu coś wypominam. Jesteśmy na siebie obrazeni.

Muszę się z nim jutro pogodzić. Jesteśmy oboje nienormalni, że o takie coś potrafimy drzeć koty.

Dobranoc dziewczyny!
 
reklama
tak coś z naszej codzienności :D magiczna końcówka ciąży
77e30f14df78caafa9f49ba97160fdfc.jpg

Funny-Illustrations-Pregnancy-Struggles.jpg
funny-pregnancy-problems-comics-4.jpg
Severinsen-04.jpg
 

Załączniki

  • Funny-Illustrations-Pregnancy-Struggles.jpg
    Funny-Illustrations-Pregnancy-Struggles.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 459
  • funny-pregnancy-problems-comics-4.jpg
    funny-pregnancy-problems-comics-4.jpg
    60,7 KB · Wyświetleń: 458
  • Severinsen-04.jpg
    Severinsen-04.jpg
    105,2 KB · Wyświetleń: 460
  • 77e30f14df78caafa9f49ba97160fdfc.jpg
    77e30f14df78caafa9f49ba97160fdfc.jpg
    51,8 KB · Wyświetleń: 449
Do góry