reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I nie skomentowałaś? :D ja bym nie mogła nic nie powiedzieć :p

Sama się sobie dziwię, ale nie. Byłam zmęczona, ale i rozbawiona trochę - w sensie żal mi chłopa było, że taki głupi... gdyby miał stos zakupow to pewnie inaczej, ale szybko poszło i jakoś tak nic nie powiedziałam.




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
@Bellax123! ale dziś jest czwartek to ty i tak musisz się zgłosić do szpitala prawda? Mowie Wam ze Artur już wie ze czas się zbliża i powoli się szykuje :D:D

Dokładnie, Bellax i tak dzisiaj do szpitala idziesz - o ktorej sie wybierasz? Ja bym poszła jak najszybciej skoro masz i bóle i cię czyści, a przy twoim kręgosłupie poród sn jest niebezpieczny. Jak maluch już wejdzie w kanał rodny to trudniej zrobic cięcie




74703e3kkwoaumma.png
 
A mi się śniłaś i miałaś już skróconą szyjkę i chyba jakies małe rozwarcie nawet, a ja jak się o tym dowiedziałam to byłam załamana bo myśle sobie "o nie, zając też narzekała na spojenie i jej coś się ruszyło, a mnie tak boli i dalej nic" [emoji85]
Też jutro wizytuję i boję się pierwszy raz chyba tak serio tej wizyty. Boję się, że to spojenie będzie wskazaniem do cięcia i boję się, że te moje bóle kompletnie nic nie wpłynęły na stan szyjki




74703e3kkwoaumma.png

Oby proroczy !
Czyli mamy te same obawy... tylko inne przyczyny ;) u ciebie bole u mnie ich brak. U Ciebie spojenie i wskazanie do cc u mnie duza pyza i byc moze brak mozliwosci rodzenia sn. Juz wariuje...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A u mnie dziś według "Nowego terminu" 39+5 to jest chore, w sobotę zglosze się na to ktg do szpitala no i po tym terminie mogą mnie trzymać w sumie nawet 10 dni czyli by wyszło, ze do terminu z usg (6.06) ale np jeśli by jednak trzymali się terminu z usg tak jak było do tej pory to od 6.06 10 dni to jest już połowa czerwca... a różnica między 27.05 a np 16.06 to aż 20 dni (!!!) bez sensu.
 
Uff wróciłam z rynku. Kupiłam kilo truskawek i kurteczkę dzinsowa[emoji16]

Jagoda jak tam sytuacja?

Mnie dzisiaj już tak nie kłuje ale z drugiej strony dopiero siadlam i może dlatego nic nie czulam. Poleze chwile i zobaczę. Ja od następnego czwartku czyli od 1.06 ktg będę miała już co dwa dni bo to juz prawie mój termin ale mi gin powiedziała ze jeśli nic nie ruszy to 5-7 dni po terminie będzie mi wywoływać.

 
Dzisiaj 00:45 Julian 3,15 kg sn wszystko z nami ok napiszemy więcej jak ochloniemy
Witamy na świecie [emoji7] Gratulacje [emoji4] Duuużo zdrówka i siły [emoji6] czekamy na relację.
Kurna szoruje od 3 tygodni juz nie mam co [emoji12] dzis szafy cos tsm porobie i szafka w lazience. Poprasuje...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajączku zapraszam do mnie [emoji6] Ja sobie poleżę z Małą a Ty jak i- robot roomba śmigniesz mi chatę, potem sobie pójdziesz a ja się pochwalę mężowi jak ładnie posprzątałam [emoji1]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
reklama
Do góry