reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A u mnie dziś według "Nowego terminu" 39+5 to jest chore, w sobotę zglosze się na to ktg do szpitala no i po tym terminie mogą mnie trzymać w sumie nawet 10 dni czyli by wyszło, ze do terminu z usg (6.06) ale np jeśli by jednak trzymali się terminu z usg tak jak było do tej pory to od 6.06 10 dni to jest już połowa czerwca... a różnica między 27.05 a np 16.06 to aż 20 dni (!!!) bez sensu.

A ty, który termin obstawiasz bardziej? Jaki termin porodu wychodził na I usg?

I chciałam cię jeszcze zapytać o sex ;) czy w związku z problemami ze spojeniem masz zakaz?




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Tylko , że dziewczyny są już w ok 39czyli ten artykuł do końca nie jest dla nas. Chodzi mi o te, które wspomnają o porodzie. I tak myślę- choć nie wiem na pewno, że jeśli ktoś będzie sprzątał albo uprawiał sex to raczej dziecka nie urodzi jeśli one nie jest gotowe. Chodzi mi o taką sytuację, gdzie kobiecie nie groził przedwczesny poród. Myślę też , że żadnen lekarz nie zrobi masażu kobiecie w 36 TC. Tylko już bliżej terminu.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Pamiętam jak leżałam na pato i ze mną taka dziewczyna też już trochę po terminie to "mądra"pani dr powiedziała: leżały całą ciążę to teraz nigdy nie urodzą.. I wyszła z sali[emoji16]. A my oczywiście chodziłyśmy po schodach , ale po 30 minutach wracałyśmy taaakie zmęczone, że od razu do łóżka i tak do końca dnia [emoji23].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
A ty, który termin obstawiasz bardziej? Jaki termin porodu wychodził na I usg?

I chciałam cię jeszcze zapytać o sex ;) czy w związku z problemami ze spojeniem masz zakaz?




74703e3kkwoaumma.png

Ja obstawiam ten 6.06 bo cykl przed zajściem w ciąże miałam 42 dniowy... więc by się zgadzało... Ale położna mi powiedziała we wtorek na wizycie "ze do 6 czerwca to na pewno nie będą mnie trzymac z wywolaniem" zobaczę co w szpitalu w sobotę będą mówić.

Tak zakaz mialam od tej wizyty na której stwierdził, ze się rozchodzi. Teraz już mam pozwolenie ale przy gowno podobnym samopoczuciu i tak odpada ten sposób "przyspieszania"
 
Hej, mam nadzieje że jeszcze mnie pamiętacie :D
Serdecznie gratuluje świeżo upieczonym mamusiom. Zazdroszczę. <3
U mnie nic, totalnie nic się nie dzieje. Byłam w zeszłą środę u lekarza. Stwierdził, że mam rozwarcie na 2cm i do dwóch tygodni urodzę. Ale dupa... Żadnych przepowiadaczy, nic mnie nie kuje ( no jedynie młody w żebra ale to akurat nie jest zwiastun porodu :p ). Zaczęłam nawet skakać na piłce. Chyba musimy być cierpliwe... ale martwi mnie rozwarcie. przecież teraz o wiele łatwiej o infekcje a pod koniec ciazy to szczegolnie niewskazane ;//
 
Hej, mam nadzieje że jeszcze mnie pamiętacie :D
Serdecznie gratuluje świeżo upieczonym mamusiom. Zazdroszczę. <3
U mnie nic, totalnie nic się nie dzieje. Byłam w zeszłą środę u lekarza. Stwierdził, że mam rozwarcie na 2cm i do dwóch tygodni urodzę. Ale dupa... Żadnych przepowiadaczy, nic mnie nie kuje ( no jedynie młody w żebra ale to akurat nie jest zwiastun porodu [emoji14] ). Zaczęłam nawet skakać na piłce. Chyba musimy być cierpliwe... ale martwi mnie rozwarcie. przecież teraz o wiele łatwiej o infekcje a pod koniec ciazy to szczegolnie niewskazane ;//
Hej pewnie ze pamiętamy. Ja na ostatniej wizycie tez miałam rozwarcie na 2 cm i chyba mi czop odpadł ale narazie cisza i u mnie. Straszą nas ci lekarze nie wiadomo po co[emoji39]
Moja gin mowi ze jeśli zacznę czuć jakieś objawy infekcji to mam globuleczke sobie zaaplikowac. Dała mi clotrimazolum. Ale o dziwo nic mnie nie łapie a przecież cala ciążę się meczylam

 
reklama
Do góry