reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem właśnie w wydziale komunikacji... ludzi w chu... wszyscy siedzą a ja z wielkim brzuchem w 9 msc stoje... [emoji108] nawet nie mam siły tego komentować

w57vyx8dubspq12k.png

Ludzie to są debile, serio... [emoji17]

Mi ostatnio facet wepchał się w kolejkę w biedronce [emoji15]tzn. stał za mną w mega długiej i otworzyli kasę obok, szlam do niej, a on specjalnie szedł tak, że mi blokował przejście i wylądował swoje zakupy przede mną. Stanęłam jak wryta i skomentowałam do męża "serio?!" Potem doszła do tego gościa kobieta, nie wiem czy żona czy dziewczyna, ale szczerze wspolczulam jej...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Sasanka wracaj i nie marudź[emoji16]poza tym to było na innym wątku to co nam do tego [emoji6]

mLP o kurde.... Nic nie pisałaś że Cię bierze, albo przegapiłam. Napisz szczegóły jak będziesz mogła. Gratulacje [emoji8][emoji8]

Bellax napisałam że trzymam kciuki za rozkrecenie akcji.....i doczytalam że fałszywy alarm ech...uparte dzidziole







7v8rikgno1ck7egs.png
 
Bellax ja bym jeszcze czekala czy bedzie bardziej bolalo. Wczoraj tez mnie przeczyscilo. Chociaz ja rodze sn wiec moge jechac z rozwarciem itd a Ty jednak masz miec cc wiec moze pojedz sprawdzic ;) tym bardziej ze to nie piereszy raz kiedy cos sie dzieje:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mLP gratuluję :)

Chciłabym mieć już to za sobą, teraz mega boję się porodu... jak się zacznie to ja chyba wpadne w panikę ;) Mąż obstawia ostatnie dni czerwca, z płcią trafił to może teraz też ;)

A ja nie mam wogóle KTG , nawet gin nic o tym nie mówił. Dziwne to ?
Ja też nie mam. Mi położna powiedziała, że w terminie porodu mam się zgłosić do szpitala na ktg i ewentualne usg. Wcześniej nie...
 
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

A mi się śniłaś i miałaś już skróconą szyjkę i chyba jakies małe rozwarcie nawet, a ja jak się o tym dowiedziałam to byłam załamana bo myśle sobie "o nie, zając też narzekała na spojenie i jej coś się ruszyło, a mnie tak boli i dalej nic" [emoji85]
Też jutro wizytuję i boję się pierwszy raz chyba tak serio tej wizyty. Boję się, że to spojenie będzie wskazaniem do cięcia i boję się, że te moje bóle kompletnie nic nie wpłynęły na stan szyjki




74703e3kkwoaumma.png
 
Ludzie to są debile, serio... [emoji17]

Mi ostatnio facet wepchał się w kolejkę w biedronce [emoji15]tzn. stał za mną w mega długiej i otworzyli kasę obok, szlam do niej, a on specjalnie szedł tak, że mi blokował przejście i wylądował swoje zakupy przede mną. Stanęłam jak wryta i skomentowałam do męża "serio?!" Potem doszła do tego gościa kobieta, nie wiem czy żona czy dziewczyna, ale szczerze wspolczulam jej...




74703e3kkwoaumma.png
I nie skomentowałaś? :D ja bym nie mogła nic nie powiedzieć :p
 
reklama
A ja po wczorajszej akcji, dzisiaj ogarniam w koncu garderobe (akurat drzwi nam goscie montuja bo mamy garderobe w sypialni mega sie kurzylo wiec zamowilismy takie przesuwne drzwi), powyrzucam co sie da i potem sprzatamy sypialnie na gotowo i wniesiemy lozeczko :D chce juz byc w 100% gotowa! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry