reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Co myślicie? Nie bolą mnie bardzo mocno ale mnie czyści
1495696814-aaaaaa.png


w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajączku u mnie tez totalny brak skurczy ani zadnych innych symptomów.Ale ja sie z tego b.ciesze bo chce wytrzymać do cc.Naprawde sie nie oszczędzam i odpukać wszystko na razie ok.Dziecko samo zdecyduje kiedy przyjść na świat.Troszkę cierpliowości:)
 
Moze to byc cisza przed burza :) z jednej strony nas cos boli to kluje to cos i wyczekujemy i wypatrujemy tego porodu a tu nic sie nie dzieje
 
Zając....bo nie można za wcześnie szorować. Wszelkie wysiłki, schody i seksy od 38. Bo jest większy szok dla organizmu. Ponoć.


Ja dzis pierwszy dzień bez wspomagaczy. I mogę sie jeszcze wstrzymać z porodem bo czeka mnie najprzyjemniejsza część wywoływania (miziando [emoji7]).
Ok, ponarzekam jeszcze tydzien... ;) a pozniej ruszam z 3xs ;) ale sprzatac bede sprzatac mam mega potrzebe. Wiję oj wiję... :)
Zazdroszcze Ci tej najprzyjemniejezej czes i wywolywania ;) oby skutecznie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Co myślicie? Nie bolą mnie bardzo mocno ale mnie czyści
1495696814-aaaaaa.png


w57vyx8dubspq12k.png
Mysle zebys zobaczyla jak bedzie przez najblizsza godzine... a dzwonilas do poloznej i pytalas czy masz jechac do szpitala ? A z drugiej strony caly czas zmieniasz pozycje i ciagle masz te skurcze to moze cos bedzie wiecej sie dzialo ale zobacz jeszcze moze z kapiela? Jak sie nasila po to na 100% będziesz leciala do szpitala moim zdaniem
 
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zajac nic sie nie martw. Ja 2/3tyg temu tez nic nie mialam. Brzuch sie spinal ale nie jakos bolesnie i czesto. My po prostu mamy termin na poczatek czerwca dlatego tez wiecej sie dzieje ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mLP gratuluję :)

Chciłabym mieć już to za sobą, teraz mega boję się porodu... jak się zacznie to ja chyba wpadne w panikę ;) Mąż obstawia ostatnie dni czerwca, z płcią trafił to może teraz też ;)

A ja nie mam wogóle KTG , nawet gin nic o tym nie mówił. Dziwne to ?
 
reklama
Belax ja bym pojechała do tego szpitala. Chociaż na ktg i badanie czy cos się dzieje czy nie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry