reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Były były i ustępują. oł noł [emoji24][emoji24][emoji24] Duupa... jednak szpital

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Jeju ja to bym chciala wiedziec ze tego i tego dnia urodze albo ze chociaz cos sie zacznie dziac :/ moj maz mowi ze czuje ze jeszcze w tym tygodniu urodze a ten skubany ma dobre przeciucia na ogol wiec zobaczymy czy i tym razem mu sie udalo hihi [emoji5] [emoji5] chociaz dzis w nocy tak bolal mi brzuch ze myslalam ze umre ale poszlam siku i bylo lepiej wiec nie wiem czy to z przepelnienia bylo czy co hehe [emoji23] [emoji23] chociaż pobolewa mi do tej pory ten brzuch i plecy od czasu do czasu a skurcze sa ale nieregularne i nie bolesne wiec straszaki tylko :/
 
Cześć dziewczyny. Standardowo przespałam cala noc. Ale brzuch mnie bolal i nie wiem czy bolał mnie tylko jak zasypiałam i budziłam sie czy bolał caly czas...Jakos tak kiepsko zaczynają mi się noce kojarzyć pomimo tego ze jednak spie. ;p Dzis znowu mam ktg i wizytę u lekarza o 15. Moj lekarz uwaza ze w każdej chwili mogę rodzic(dlatego tez ktg co 2 dni), a mnie się jednak wydaje ze nie bardzo... Juz w sumie meczy mnie to czekanie. W sumie wiem ze termin dopiero w przyszłym tyg, ale ciagle słyszałam ze urodzę wcześniej. Eh, nie chce mi się już spać ale tez nie mam ochoty nic robić i tak sobie was czytam chyba jakaś depresja mnie dopada :p Chyba trochę popracuje choć jakaś korzyść z tego siedzenia będzie. I jeszcze ta pogoda taka do duuuuu...
 
Były były i ustępują. oł noł [emoji24][emoji24][emoji24] Duupa... jednak szpital

w57vyx8dubspq12k.png
Kochana ja w 1 ciazy mialam bol plecow . I co? Bolalo mnie nawet nie co chwile ale co 2h . Wkurzalo mnie to bo w nocy nie spalam . Pojechalam do szpitala a oni szok ja rozwarcie na 6cm. Brzuch miekki i wgl . Dopiero potem tylko pęcherz przebili 2 h i maly byl . Ty masz miec cesarke wiec lepiej sie przejechac na spokojnie . [emoji5]
 
Tak Was czytam i znow sie zalamuje. Wy tu ktg, skurcze, bole...a ja nic...raz zakuje, raz zaboli i finito...nigdy nie urodze...obym jutro uslyszala same dobre wiadomosci!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Nie jesteś sama...ja ktg ,bóli i żadnych skurczy innych nie mam...

mnie zaboli, zakuje tylko jak coś szybko zrobie np. Dziś wbieglam na druge pietro bo moje dziecko.zapomialo do przedszkola wziąść zeszyt ... i mnie zabolało jak z auta wysiadalam cały dół brzucha. :/ taki jeden wielki skurcz....a tak to ciszaaa

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Do góry