reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My staraliśmy się od sierpnia ,31 mieliśmy rocznicę i pojechalismy na wycieczkę na której mieliśmy się postarać bo akurat wtedy wypadała mi owu. No,ale nie udało się. Zrobiłam wtedy chyba z 10 testów aż w końcu dostałam okresu.
W następnym miesiącu stwierdziłam,że poczekam z testem do dnia okresu,ale nie wytrzymałam bo badałam szyjkę i była wysoko jak na ten czas cyklu. Pojechałam w południe po test ,ale myślałam że i tak nie wyjdzie bo nie dość ,że południe to jeszcze nie chciałam sobie robić nadziei. No i bach,bladzioch się zrobił,aż się popłakałam.
Po południu mąż wrócił z pracy zaniosłam obiad i pokazałam test ledwie już wytrzymując żeby się nie cieszyć. Pojechaliśmy po następny ,który wyszedł już mocniejszy. I tak oto Błażejek ma już 36.5 tygodnia :)
 
reklama
ja się wczoraj nieźle wystraszyłam , przed wieczornym prysznicem , wysiusiałam się . Zaraz po prysznicu jak już się wytarłam ,nakładałam sobie krem na buzię i wtedy poleciała mi woda po nogach (może 2 łyżeczki ).Było to o tyle dziwne że pęcherz miałam dopiero co opróżniony . Założyłam majtki i dałam wkładkę , dziś wkładka sucha , więc nie wiem co to było .Do tej pory zdarzyło mi się może 4 razy popuścić ale to zawsze przy kichnięciu .

Wiesz mi się wydaje że to bardzo wodnisty śluz. Też tak kilka razy miałam. Podobno wody łatwiej odchodzą jak się leży.
 
Ja sie dowiedziałam w dzień przed swoimi urodzinami, robiłam wtedy taka imprezę w pracy i rano poszłam po zakupy żeby zrobić szarlotka i kupiłam test. Robiłam półtora tygodnia wcześniej-negatywny był ale okresu nadal nie widać to mówię o dla pewności jeszcze jeden. I masz prezent na urodziny taki dostalam! Jeszcze czekałam aż P wyjdzie z pracy żeby nie widział i nie śmiał się że co chwilę testy robię i później faktycznie stwierdził że ja żartuję :D
 
ja się wczoraj nieźle wystraszyłam , przed wieczornym prysznicem , wysiusiałam się . Zaraz po prysznicu jak już się wytarłam ,nakładałam sobie krem na buzię i wtedy poleciała mi woda po nogach (może 2 łyżeczki ).Było to o tyle dziwne że pęcherz miałam dopiero co opróżniony . Założyłam majtki i dałam wkładkę , dziś wkładka sucha , więc nie wiem co to było .Do tej pory zdarzyło mi się może 4 razy popuścić ale to zawsze przy kichnięciu .
Potwierdzam z tym sluzem tez ta k miałam i to często i jak luteine brałam to ona przy okazji wypływala więc na pewno to to.
 
Ja też mam taki wodnisty śluz. Raz myślałam, że też wody- poczułam mokro i miałam na majątkach jakby 2 łyżeczki. Nic się więcej nie działo i mam poziom wód mam wysoki jak na ten tydzień.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Super że zdejmując Ci juz pessar ja też bym chciała! A przypomnij mi na kiedy Ty masz termin? Ja dziś tez mam wizytę mam nadzieję że zaplanuje jednak ściągnięcie tego ustrojstwa.. Na pocieszenie nie jesteś sama. Wstałam z bólem gardła, głowy, katarem i coś kaszel się zapowiada a i jeszcze stan podgoraczkowy już mam. Suuuper koniec maja, 9 miesiąc ciąży - idealny czas na chorowanie możemy sobie przybic piąteczki :D Swoją drogą to może przez to tak od wczoraj mnie kręgosłup boli bo do dziś nie przeszło a skurcze jednak po nospie i kąpieli odeszly..
18 czerwca . Ale maly jest tak duzy ze o tydz wczesniej z ostatniego usg . Dzis 36.3tydz
 
Ja u lekarza pierwszy raz bylam zaraz po tescie w 4 tyg i bylo tylko jajo plodowe. Powiedziala, zeby przyjsc za 3 tyg. To byly najgorsze 3 tyg naszego a szczegolnie mojego zycia. Obiecalam sobie, ze w nastepnej ciazy pojde nie wvzesniej niz w 8 tc. Nie mam zamiaru sie tsk denerwowac ;) bez zmian zostanie tylko to, ze rodzina i najblizsi znajomi dowiedza sie po 12 tyg :) tak jak teraz kiedy juz wiedzielismy, ze wszystko bedzie ok. Chociaz od poczatku bylo ok. Ani plamien, ani zadnych innych akcji. Stwierdzam-ciaza marzenie, ciaza o przebiegu wzorowym oby porod tez ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Odstawiłam magnez i aspargin i już nie mogę wytrzymać :(
W nocy wczoraj i dziś dostałam mocnych okresowych bóli brzucha i pleców. Dzisiaj od rana brzuch boli mnie jakbym miała już okres,czyli po prostu wszystko od odbytu po plecy i brzuch i jest twardy. Do tego czuje się jakby mi coś leciało między nogami tak jak w okres ;) takie uczucie ,ale jest sucho.Do tego mdłości. Ciekawe ile ten stan mi się utrzyma. Pasowałoby mi dotrwać do następnego weekendu,bo w czwartek jedziemy po samochód i muszę jechać z mężem. Trzymajcie kciuki,żeby dotrwać do następnego tygodnia do piątku :) w piątek następny już mogę rodzić tym bardziej,ze wtedy mój gin będzie miał dyżur na oddziale
 
reklama
Ładnie, ja miałam podobnie ze skurczami na KTG i rozwarciem, a po 2 dniach Dzidzie na rękach, także trzymam kciuki [emoji6]


[emoji23]nie Ty jedna, obłęddddd


A będziesz prosiła o antybiotyk mimo aktualnego wyniku? Mam podobną sytuację, a podobno jak się już ma, to się ma, a teraz na wynikach bakteria nie jest aktywna... nie kumam tego :)


Przyznam się bez bicia, że zjadłam dwie nektarynki Nie mogłam się powstrzymać!!!!



Twarda jesteś :) Gratki!
A mi lekarz ostatnio powiedział, że jestem jego rekordzistką, a przecież od kwietnia jestem na L4. Ale pakiety w LuxMedzie mają same korporacje, a w tych dość często babeczki chcą szybko uciekać z pracy...




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Nie będę prosiła bo po to robiłam wymaz by wlasnie nie musieć podawać antybola bez potrzeby. Ja z kim bym nie rozmawiała ze służby zdrowia to słyszę, że wlasnie to jest możliwe, że w kolejnych ciążach gbs ujemny i tego się trzymam




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry