reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej [emoji4] u mnie nocka całkiem niezła, tylko jedno nocne siku, i ogólnie przespane [emoji3]

Ja jestem okropnie niecierpliwa i robiłam test już 5 dni przed @, oczywiście negatyw.
Wcześniej robiłam owulacyjne pokazały owulke, potem nie pokazywały, a tak że trzy dni przed planowaną @ znowu były dwie krechy na owylacyjnym, gdzie ciążowy jeszcze był negatywny, więc może coś w tym moczu może być co pokazuje pozytywne testy owu w ciąży, ja tak miałam, choć pewnie nie ma co się tym kierować.

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Siemaneczko! Ja juz od 4 nie spie :/ w ogole dzisiaj "spalam" a raczej meczylam sie tylko 3,5h, znowu dopadla mnie wczoraj alergia no i przeszlo w napad astmatyczny. Kurde mega zaluje ze przed ciaza nie poszlam do jakiegos konkretnego lekarza zeby to zdiagnozowac konkretnie i dostac leki. A tak chodzilam/wzywalam lekarza doraznie i dostawalam sterydy na tydzien i skierowanie na badania (na ktore nie poszlam). Mam na razie stwierdzona nadreaktywnosc oskrzeli i podejrzenie astmy. I mam tylko sterydy ktorych nie moge wziac :(( a oddech plytki jak cholera. A najgorsze ze troche na wlasne zyczenie, bo uczulaja mnie rzeczy ktore mamy w pracy na hali produkcyjnej, a ze wczoraj bylam ostatni raz w firmie to zamiast siedziec w biurze, bujalam sie po calym zakladzie i na hali siedzialam ze 2h. No i mam za swoje! A jeszcze caly czas w tyle glowy mam ze przeze mnie Polcia pewnie tez nie jest dobrze dotleniona :( no nic, mam nadzieje ze do poludnia przejdzie :)
No to sobie ponarzekalam z rana :D moze jak sie wezme za jakas robote to przejdzie szybciej;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Siemaneczko! Ja juz od 4 nie spie :/ w ogole dzisiaj "spalam" a raczej meczylam sie tylko 3,5h, znowu dopadla mnie wczoraj alergia no i przeszlo w napad astmatyczny. Kurde mega zaluje ze przed ciaza nie poszlam do jakiegos konkretnego lekarza zeby to zdiagnozowac konkretnie i dostac leki. A tak chodzilam/wzywalam lekarza doraznie i dostawalam sterydy na tydzien i skierowanie na badania (na ktore nie poszlam). Mam na razie stwierdzona nadreaktywnosc oskrzeli i podejrzenie astmy. I mam tylko sterydy ktorych nie moge wziac :(( a oddech plytki jak cholera. A najgorsze ze troche na wlasne zyczenie, bo uczulaja mnie rzeczy ktore mamy w pracy na hali produkcyjnej, a ze wczoraj bylam ostatni raz w firmie to zamiast siedziec w biurze, bujalam sie po calym zakladzie i na hali siedzialam ze 2h. No i mam za swoje! A jeszcze caly czas w tyle glowy mam ze przeze mnie Polcia pewnie tez nie jest dobrze dotleniona :( no nic, mam nadzieje ze do poludnia przejdzie :)
No to sobie ponarzekalam z rana :D moze jak sie wezme za jakas robote to przejdzie szybciej;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak z Zusem?Wyslali ci jakas odpowiedz?
 
Ja zasnelam po 5... a teraz ide na krew i mocz. Kto wie, moze juz ostatni raz ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Życzę Ci :) Ja nie mam sił iść na badania, może jutro... do środy mam czas :)

Widzę, że nie my jedne miałyśmy super "przespaną" noc grrre

Dziewczyny Wy o siebie dbajcie, prowadzenie własnej firmy to spora odpowiedzialność, ale już końcóweczka, musicie się oszczędzać! Pewnie nie ja jedna to mówię, ale tak piszecie, a mi od rana syndrom troskliwego misia się włączył [emoji6]Sory hehe


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
W nocy jak wstawalam na siku, albo przy ktoryms z przekrecaniu sie szarpnelam i chyba spowodowalam sobie kolke albo co. I teraz ledwo laze bo mmie kuje w boku. Jeszcze to [emoji35]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dzien dobry wszystkim . Powiem wam mam dosc. Dosc ze stres dzis ten pessar zdejmujemy . To do tego jestem kuźwa chora. Mam katar i boli mnie gardlo . Obym nie rodzila . Nie chce malego potem zarazic . W 1 ciazy tez bylam chora [emoji23][emoji23] przeszlo i za pare dni urodzilam haha moze to juz taka tradycja u mnie. Prosze dzisiaj trzymac kciuki . Wizyte mam ok 16 wiec dam potem znac [emoji5][emoji5][emoji5]
Podobno (ale słyszałam od koleżanki ) poród sam nie zaczyna się jak kobieta jest chora.. Ciekawe czy prawda ? ..



Ja z Amelią w ciąży test zrobiłam po tygodniu od spodziewanego okresu- ale ja mam nie regularny więc ten dzień spodziewany jest taki umowny. I wyszła jedna kreska- ulga- poszłam spać dalej. Wstałam - zaglądam do łazienki i chce wyrzucić test a tam 2 kreski- jedna bardzo słaba :D byłam tego samego dnia u lekarza, ale mówi dziwne po tygodniu już jest chociaż pęcherz. Przyszłam za 2 tygodnie i już było i serce i zarodek. Wylałam morze łez a teraz.. Kocham ją nad życie i nie oddałabym za nic. Każdego dnia dziękuje za taki cud. Za słowa kocham Cię mamo[emoji173].

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
To ja zrobilam pierwszy test tydzien przed okresem- bo brzuch mnie bolal jak na okres, bo mialam taki humor, ze wszystko i wszyscy mnie wkurzali. Bylismy w trakcie malowania- takie akcje mezowi robilam... Mowie do przyjaciolki, ze juz moglabym dostac okresu bo zwariuje. A ona zrob test. Zrobilam test- negatywny... z tej ,,rozpaczy", ze jestem zolza a nie w ciazy wypilam butelke wina w dwa dni. I zrobilam test tydzien pozniej dwa dni przed okresem i juz bylo :) latalam po domu jak kretynka :) maz byl bardziej opanowany ;) ale od tego dnia zaczal mnke traktowac jak jajko ;) i tak to sie udalo - za pierwszym razem :)
Chociaz teraz troche zaluje, ze w sierpniu nlbylam na niego w te dni obrazona ;) moze juz by bylo po ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Olka a Może powinnaś iść do lekarza z tą astmą i da ci leki , które można w ciąży- po co się męczyć. Slyszłam , że np nebbud można a on ratuje moją córkę właśnie jak coś ją uczuli.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry