reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Doczytalam! :D
Gratuluje wizyt i ciesze sie ze Maluszki rosna i wszystko u Was ok;)
Ja dzisiaj bylam ostatni raz w firmie, az mi sie plakac chcialo:( ale juz mam caly plan co bede robila na kompie w domu :D
Mnie tez juz meczy to "bycie w ciazy" :p ciezko mi i niewygodnie. A wieczorem po calym dniu latania to juz w ogole wszystkiego sie odechciewa... ale z drugiej str mega sie boje bo zostalo mi 2,5 tyg ^^ nie moge w to uwierzyc! A te 17 dni na aplikacji mnie przeraza!
Jutro moj maz jedzie do warszawy wiec mam zakaz porodu jutro hahah! Bede lezec z zacisnietymi nogami! Bo moze byc ciezko zeby zdazyl wrocic do krakowa :p potem juz go nigdzie dalej nie puszczam!
1495567741-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nospe boję się wziąć bo jakby to to podobno lepiej nie brac.. Kąpiel nie pomaga znaczy nie mam siły nawet długo siedzieć w wodzie bo denerwuje mnie ze tak mnie boli i nie mogę wygodnie siedzieć..

Ja bym pojechała na Ip na twoim miejscu niech podłącza ktg.
 
Doczytalam! :D
Gratuluje wizyt i ciesze sie ze Maluszki rosna i wszystko u Was ok;)
Ja dzisiaj bylam ostatni raz w firmie, az mi sie plakac chcialo:( ale juz mam caly plan co bede robila na kompie w domu :D
Mnie tez juz meczy to "bycie w ciazy" [emoji14] ciezko mi i niewygodnie. A wieczorem po calym dniu latania to juz w ogole wszystkiego sie odechciewa... ale z drugiej str mega sie boje bo zostalo mi 2,5 tyg ^^ nie moge w to uwierzyc! A te 17 dni na aplikacji mnie przeraza!
Jutro moj maz jedzie do warszawy wiec mam zakaz porodu jutro hahah! Bede lezec z zacisnietymi nogami! Bo moze byc ciezko zeby zdazyl wrocic do krakowa [emoji14] potem juz go nigdzie dalej nie puszczam!
1495567741-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez podobno rodze za 17 dni ^^ ja to chce juz zakonczyc ta ciaze wiec stosuje 3xS hehe
 
Tez podobno rodze za 17 dni ^^ ja to chce juz zakonczyc ta ciaze wiec stosuje 3xS hehe

Ja dzisiaj juz sobie te 3xS odpuszcze zebym jutro do szpitala taksowka nie jechala haha ale jak wroci mezus wieczorem z tej warszawy to zaczynamy dzialac :p
Chociaz ja jakos przeczuwam, ze Mala wyjdzie w terminie, jeszcze ta pelnia akurat wtedy wypada :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry