reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wzięłam nospe postaram trochę pod prysznicem i boli. Ale nie czuje jakichś super skurczy. Po prostu ciągły okropny ból ale mam wrażenie że jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego. Poczekam może nospa zadziała..
 
reklama
Wzięłam nospe postaram trochę pod prysznicem i boli. Ale nie czuje jakichś super skurczy. Po prostu ciągły okropny ból ale mam wrażenie że jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego. Poczekam może nospa zadziała..

Mi nospa wycisza skurcze po ok 1,5h zwykle




74703e3kkwoaumma.png
 
Wzięłam nospe postaram trochę pod prysznicem i boli. Ale nie czuje jakichś super skurczy. Po prostu ciągły okropny ból ale mam wrażenie że jedno i drugie nie ma ze sobą nic wspólnego. Poczekam może nospa zadziała..
A maluszka czujesz? Obserwuj ruchy i daj znać co i jak oki?

 
A maluszka czujesz? Obserwuj ruchy i daj znać co i jak oki?

Właśnie teraz jest cisza od małego trochę się pachnie z boku czasem ale wcześniej przed tymi bolami takiej głupawki dostawał że miałam wrazwnie że przez pępek się wyciągnie bo czy siedziałam czy stałam czy leżalam on się wyrywal wypychal wbijal gdzie się da.. Będę dawała znać narazie brzuch trochę łagodniej po pryszenicu ale kręgosłup daje swoje.. Tak boli z krzyża jakbym tony kamieni przenosila..
 
Właśnie teraz jest cisza od małego trochę się pachnie z boku czasem ale wcześniej przed tymi bolami takiej głupawki dostawał że miałam wrazwnie że przez pępek się wyciągnie bo czy siedziałam czy stałam czy leżalam on się wyrywal wypychal wbijal gdzie się da.. Będę dawała znać narazie brzuch trochę łagodniej po pryszenicu ale kręgosłup daje swoje.. Tak boli z krzyża jakbym tony kamieni przenosila..
Może tak ci na nerwy ponaciskał ze w kregoslupie czułas.

 
Właśnie teraz jest cisza od małego trochę się pachnie z boku czasem ale wcześniej przed tymi bolami takiej głupawki dostawał że miałam wrazwnie że przez pępek się wyciągnie bo czy siedziałam czy stałam czy leżalam on się wyrywal wypychal wbijal gdzie się da.. Będę dawała znać narazie brzuch trochę łagodniej po pryszenicu ale kręgosłup daje swoje.. Tak boli z krzyża jakbym tony kamieni przenosila..
A przy zmianie pozycji? Dalej boli ? Mnie przy takich bolach czesto spacerek po domu pomagał a jak sie kladlam do lozka to bol wracal
 
reklama
Do góry