reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny strasznie mnie boki kręgosłup i podbrzusze. Normalnie nie mogę stać leżeć nic.. Już nie wiem co robić brzuch twardnieje ale nieregularnie i myślę że to nie to.. Nie wiem jak sobie pomóc już szaleje dlaczego tak się dzieje co się dzieje.. Już dziś mi się to powtarza 2 raz za pierwszym przeszlo jak odpoczelam w tym czasie mały szalał jak opętany i teraz znowu się zaczęło z godzinę trzyma. Jak leżę to nie twardnieje ale boli cholernie... Nie wiem jak sobie pomóc co to w ogóle..
Możesz te bóle z krzyża.. Brałaś nospe? Kąpiel?

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Nospe boję się wziąć bo jakby to to podobno lepiej nie brac.. Kąpiel nie pomaga znaczy nie mam siły nawet długo siedzieć w wodzie bo denerwuje mnie ze tak mnie boli i nie mogę wygodnie siedzieć..
Dlaczego ? Mi nawet na prodówce podawali; jeśli to to nospa nie pomaga tylko dobrze działa na rozwarcie a jeśli nie to przechodzi i nie boli.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Nospe boję się wziąć bo jakby to to podobno lepiej nie brac.. Kąpiel nie pomaga znaczy nie mam siły nawet długo siedzieć w wodzie bo denerwuje mnie ze tak mnie boli i nie mogę wygodnie siedzieć..
Spróbuj jakieś pozycji wertykalnej z porodu. Polozna w śr nam mówiła ze czasami takie pozycje pomagają ułożyć się malenstwo lepiej przez co nie uciska nerwów i kręgosłupa

 
Ja jakbym się tak męczyła długo to też bym wzięła nospe - porodu nie zatrzyma na pewno ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Mi gin powiedziała żebym juz nospy nie brala wiec ja tam się jej słucham. Zresztą i tak nie bralam jej tak często jak mi kazała.

 
Bellax,
nie udało mi się mojego tak wyćwiczyć, a bardzo bym chciała...
Złożyłam te zamówienie na lody i fantazjowalam o worku zimnych różnorodności... a na swoją obronę, ze wrócił z pustymi rękoma mój Ukochany stwierdził, ze dba o mój rozmiar ;) ...oczywiście zrobiłam aferę!

Ehhh, chce być znów "normalna"...
Mi przed chwila mężus nie chciał kupić batona z podobnych powodów :p
 
reklama
U mnie z kolei odwrotnie wrocily mi sily i energia jak bym byla w 7 miesiacu [emoji16] nic nie boli no moze troche plecy po dlugiim chodzeniu a tak to wszystko jak reka odial [emoji4] tez mialam te chwile zwątpienia i bole wszedzie ale jak narazie wszystko przeszlo [emoji23]
 
Do góry