reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja byłam tydzień temu na rodzinnej imprezce to teściowa z góry mi zapowiedziała że nie mogę tańczyć a że ja ułomna nie jestem tylko w ciąży, poszłam tańczyć to myślałam że te ciotki, babcie łącznie z teściową mnie zjedzą i takie gadanie że jak tak będę tańczyć to urodzę. Minął tydzień jak na razie nie zapowiada się na przedwczesny poród :-)
 
reklama
5 tygodni temu (32tc) calutką noc ( od 17 do 2 nad ranem) tańczyłam na moich urodzinach. Fakt że w balerinach ale mnie od początku ciąży w szpilkach dziwnie ciągnął brzuch. Rodzina też się krzywo na początku patrzyła bo wgl sie nie oszczędzałam i wygłupialiśmy się zdrowo ze znajomymi. Potem im przeszło jak zrozumieli że w du... ich mam [emoji23] Nast. dnia miałam kontrolne badania i wszystko było ok nic sie nie działo. Bardziej mnie "wykończyło" przed świateczne sprzątanie bo jak tylko usiadłam to dostałam skurczy [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja proponuję ciucha [emoji16] mam ogrom kiecek z ciuszków fakt że u mnie jest ogrom i lecę na nowy towar bo można kupić świetnych marek [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w mieście w ciuchlandach same ubrania na starsze kobiety . A jak były normalne to już poprzebierane,więc nawet się nie wybieram. Spróbuję kupić coś w czym będę mogła ewentualnie chodzić po ciąży.
 
Dzień doberek dziewczyny :) u nas miały być burze,ale jak narazie jest ładnie i ciepło i bez deszczu,który mógłby jednak spaść bo susza męczy roślinność.

Co do porządków to ja sprzątam całą ciążę i nic się nie dzieje. Ostatnio męczą mnie przepowiadacze,ale na tym etapie to norma. Tylko najgorsze ,że są z pleców :/
 
No u mnie te przepoeiadajace tez dają sie we znaki i tez zauwazylam ze zaczynaja do nich dochodzic bóle placów, ale to bardziej juz pod wieczor w ciagu dnia sam brzuch czuje

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Do góry