reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w zeszłym roku to jakoś o tych porach siałam zioła i wszystkie zeszły ładnie

Bo wy macie lepszy klimat [emoji13]tu ,posialam z miesiac temu i takie cipki male sa ,ze nie wiem ktore to chwast ktore ziolo,A Moja mama ma takie wielkie na 30 cm juz [emoji35]
 
reklama
Olka ja mam na balkonie surfinie. Szybciutko się rozrastają i bardzo ładnie i długo kwitną

thgfikgneziy9g6d.png
 
Olka_i_fasolka my sadzimy już spore sadzonki, w zeszłym roku całe lato ładnie roslo, teraz też już muszę kupić i wsadzić nowe bo tylko oregano albo tymianek odżył (musze iść powachac które to :p)
Próbowałam w tym roku zasiać kwiatki i wzeszlo ledwo co, mam gdzieś taka zabawę, od teraz tylko sadzonki [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
ja na kwiatkach znam się jak wilk na gwiazdach :D ale mam siostrę po ogrodnictwie więc jak coś kupię to zawsze jej wysyłam zdjęcie i ona mi mówi co to za kwiatek i jak o niego dbać .Kiedyś robiła na studiach krzyżówki kwiatów i przynosiła mamie jakieś dziwaczne kwiaty , niestety wszystkie padały po przekwitnięciu .
 
Ja przez wasze balkony dostałam szajby i właśnie cały wysprzątałam jutro pojadę na targ po kocimiętké to posadzę, mam nadzieję że już teraz mojej małej porządki nie zagrażają, nie? Trochę się odźwigałam bo sama jestem a tam po zimie zbiorowisko wszystkiego ale jaka cudna przestrzeń, poleżę teraz trochę i umyję podłogi, a dzisiaj wizytę mam więc proszę o kciuki aby baba mi coś powiedziała

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja polecam bratki jak się nie znasz one przezyja wszystko. Wlasniei wczoraj moich nie podlałam i całkiem umarły wyglądały jak ususzona kępka siana. Zalalam je woda na noc dzis jak nowo narodzone :D:D
 
Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Co do ziol to bym ci radziła najlepiej na rynku czy w jakims ogrodniczym(byle nie w markecie) kupic takie roslinki bedziesz sie szybciej efektami cieszyc. Ja mam np. lubczyk, mięte, 2 rodzaje bazyli, pomidorki koktajlowe, papryke i poziomki :D:D
 
reklama
Do góry