reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam. Nie śpię od 3, od godziny w trasie - jedziemy do szpitala z małym. Mam skurcze cały czas, brzuch trochę niżej - oby Marcelek nigdzie się nie wybierał




74703e3kkwoaumma.png
Oj to nie za fajnie. Informuj na bierzaco

 
reklama
Dzien dobry po slonecznym i intensywnym weekendzie :* W piatek zrobilismy wielka akcje prania ciuszkow i ostatnie zakupy, w sobote prasowanie, a pozniej relaks na dzialce, a wczoraj bylismy na komunii - dluga podroz, ale dalam rade. Wrocilismy okolo 21:00 i padlam, dopiero sie obudzilam, bo maz wstawal do pracy. Leci ten czas niesamowicie szybko, jutro zaczynam 35 tydz., naprawde nie wiem kiedy to zlecialo.
Prosze o mocne trzymanie kciukow, bo dzis mam wizyte o 12:00 i wreszcie po 5 tygodniach zobacze moje Malenstwo [emoji5] Milego dnia[emoji8] Zaraz sniadanko i doczytam co u Was sie dzialo w niedziele [emoji6]

 
Oj to nie za fajnie. Informuj na bierzaco


Tzn. z małym w sensie ze starszakiem jedziemy do szpitala, nie z powodu tych skurczy. W każdym razie w razie "w" mimo, że na dziecięcym to jednak pomocy pewnie udzielą jakbym zaczęła rodzic ;) ale pewnie to te paskudne przepowiadacze. Trasa, stres na pewno nie pomagają w wyciszeniu. Jeszcze po drodze wszystkie apteki zamknięte jak na złość, a muszę nospe kupic




74703e3kkwoaumma.png
 
Tzn. z małym w sensie ze starszakiem jedziemy do szpitala, nie z powodu tych skurczy. W każdym razie w razie "w" mimo, że na dziecięcym to jednak pomocy pewnie udzielą jakbym zaczęła rodzic ;) ale pewnie to te paskudne przepowiadacze. Trasa, stres na pewno nie pomagają w wyciszeniu. Jeszcze po drodze wszystkie apteki zamknięte jak na złość, a muszę nospe kupic




74703e3kkwoaumma.png
Domyslilam się bo ostatnio mówiłaś ze znowu będziesz musiała jechać. Żebyś przez ten stres właśnie nie urodziła! Trzymam kciuki za ciebie malucha w brzuchu i drugiego obok[emoji110]

 
Witam. Nie śpię od 3, od godziny w trasie - jedziemy do szpitala z małym. Mam skurcze cały czas, brzuch trochę niżej - oby Marcelek nigdzie się nie wybierał




74703e3kkwoaumma.png
Trzymaj sie Kochana :* Pogadaj z Marcelkiem, niech jeszcze chwile poczeka, ze jeszcze nie dzis :* Wiem, wiem to nie takie proste... Daj znac co i jak :*

 
No my juz myśleliśmy ze nic z tego nie bedzie a dwie rodziny w jednym domu to chocby nie wiem jakby chcialy to sie nie dogadają w stu procentach i juz naprawde mialam dosc psychicznie a tu dzisiaj nam spadla ta wiadomość tak z nienacka ze chocbym na glowie miala stanac to w te dwa i pol tygodnia sie przeniesiemy [emoji16]

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie ze tak. Na swoim to jednak na swoim. Tym bardziej po porodzie jak chce się mieć więcej prywatności. Gratuluję przeprowadzki. :)
 
No czesc dziewczyny ja caly czas w szpitalu i jeszcze dzien albo 2 napewno tu zostane [emoji30] mimo ogromnej dawki zastrzykow i tabletek rozkurczowych caly czas mam skurcze ktore dochodza do 50 nawet wiecej w tej skali na ktg i nie chca ryzykowac. Lekarz twierdzi ze jak by mnie wypuscili to bym w tym tygodniu wrocila ale juz do porodu [emoji16] ale czekamy do soboty aż zaczne 38 tc. Mega tu nudno, na dotatek bezwzględne leżenie wiec juz i plecy i boki bolą od tego łóżka :/
 
reklama
Do góry