reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
To dzien dobry ranne ptaszki w takim razie [emoji12][emoji15]

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry... płakac mi sie chce. Wykonczy mnie ten bol i dretwienie... od tygodnia nie przespalam nocy. Sama nie wiem co mam robic.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Oj nie umiem pomoc bo nie przechodze takiego problemu ale moze dlatego że lykam magnezu dosyc duzo juz od 16 tygodnia
 
Już bliżej do końca niz dalej pozytywne nastawienie wdech wydech [emoji16] a wizyta u lekarza to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie skoro lykasz magnez a rezultatów brak

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Witam z rana ;)
Nocka w miarę przespana, małża wygoniłam do salonu do mi chrapał i sapał :)

A z niusów no coż hmm..moją sąsiadka z działki tak na mnie patrzy wczoraj (kobieta po 50) i kłapie jezorem- "no Kaśka, Ty to na pewno szybciej urodzisz, brzuch masz już tak nisko" . Jak kużwa nisko się pytam, ślepa jestem czy co,bo ja tego nie widzę ? ;)
 
reklama
Do góry