reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Rozpracowałam dzisiaj laktator który dostałam od koleżanki. Matko boska z instrukcją musiałam siedzieć bo nie wiedzialam co do czego[emoji4] ale śmieszne uczucie jak się go użyje. Mnie to troszku łaskotało[emoji16]

 
reklama
No my juz myśleliśmy ze nic z tego nie bedzie a dwie rodziny w jednym domu to chocby nie wiem jakby chcialy to sie nie dogadają w stu procentach i juz naprawde mialam dosc psychicznie a tu dzisiaj nam spadla ta wiadomość tak z nienacka ze chocbym na glowie miala stanac to w te dwa i pol tygodnia sie przeniesiemy [emoji16]

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
gaya11 ja jeszcze trzymam ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Rozpracowałam dzisiaj laktator który dostałam od koleżanki. Matko boska z instrukcją musiałam siedzieć bo nie wiedzialam co do czego[emoji4] ale śmieszne uczucie jak się go użyje. Mnie to troszku łaskotało[emoji16]

Mi dzisiaj kolezanka opowiadala, ze jej tesciowa polozna zarzekala sie, ze ma laktator zeby nie kupowac. I nie kupila. I dostala. Chyba sprzed 20 lat [emoji12] z akumulatorem wielkosci miksera [emoji23] glosny jak odkurzacz [emoji23] i malo skuteczny ;)
W czerwcu musze kupic zeby juz na nawal miec.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Powiem Wam, ze w sumie ciesze sie, ze jutro nie musze isc do pracy :p pospac pewnie nie pospie ale zdrzemne sie w dzien. Moze popiore ciuszki na 68 ? Nie mam samochodu bo zostawilam swoj na dzialce, wiec bede bardziej zmotywowana do spaceru- park zaraz obok domu... :)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mi dzisiaj kolezanka opowiadala, ze jej tesciowa polozna zarzekala sie, ze ma laktator zeby nie kupowac. I nie kupila. I dostala. Chyba sprzed 20 lat [emoji12] z akumulatorem wielkosci miksera [emoji23] glosny jak odkurzacz [emoji23] i malo skuteczny ;)
W czerwcu musze kupic zeby juz na nawal miec.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Moj wydaje się że jest cichy a z mocą to się zobaczy czy skuteczny będzie. Aczkolwiek pewnie jakbym go dzisiaj tak trochę dłużej potrzymala to coś by się sciągnęło juz[emoji15] naprawdę śmieszne uczucie.

 
A mnie dzis kolezanka uswiadomila ;) umawialismy sie na termy. Za tydzien- nie bo moja mama przyjezdza a w niedziele komunia. To za dwa - nie bo oni wyjezdzaja na komunie. No to za trzy idealnie. A ona na mnie patrzy - za trzy to Ty rodzic mozesz ;)
Faktycznie...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Rozpracowałam dzisiaj laktator który dostałam od koleżanki. Matko boska z instrukcją musiałam siedzieć bo nie wiedzialam co do czego[emoji4] ale śmieszne uczucie jak się go użyje. Mnie to troszku łaskotało[emoji16]


Laktator jak laktator, poczekaj na Kurczaczka [emoji16]

Powiem Wam, ze w sumie ciesze sie, ze jutro nie musze isc do pracy :p pospac pewnie nie pospie ale zdrzemne sie w dzien. Moze popiore ciuszki na 68 ? Nie mam samochodu bo zostawilam swoj na dzialce, wiec bede bardziej zmotywowana do spaceru- park zaraz obok domu... :)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Szybko człowiek przyzwyczaja się do wygody, prawda? [emoji6]
A ja pewnie zabrzmię jak jakiś obcy człowiek, ale ja jutro idę do pracy jako pełnoprawny pracownik, ale tylko na jeden roboczy dzień. Komedia, ale co jak człowiek rok tyrał na podwyżkę i miałby wszystko stracić bo mu się dzieci zachciało [emoji39]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja tak marudzilam ze nie mam na nic sily, a skonczylo sie na tym, ze poszlismy z mezem na spacer. Potem pojechalismy na pizze do fajnej knajpki, a potem nad wisle ze znajomymi na spacer i na barce posiedziec i wrocilismy o 20;)) nameczylam sie troche, ale w taka pogode bylo warto!:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry