reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A wogole to macie jakieś wahania co do wybranego imienia? Bo u nas twardo stało Jaś ale wczoraj z M zaczęliśmy się zastanawiać czy to faktycznie jest to imię i czy by nie dać innego [emoji16]

f2w3rjjgvkjhkndh.png

U nas nie ma opcji zmiany, starszak stale mówi o braciszku per Marcel [emoji6]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
No to ja Was zaskoczę. Siara leci mi od 14tc! ;) codziennie. Jak tylko coś dotknie moich sutków to od razu jakaś kropla wyskakuje. A jak mąż piersi dotyka to od razu potop :D oby wystarczyło dla bobasa
 
No to ja Was zaskoczę. Siara leci mi od 14tc! ;) codziennie. Jak tylko coś dotknie moich sutków to od razu jakaś kropla wyskakuje. A jak mąż piersi dotyka to od razu potop :D oby wystarczyło dla bobasa
U mnie tez 14 tc :) o na poczatku bylo duuuuzo pozniej malo a teraz znow duzo... wkladki chyba pojda w ruch

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Jestem załamana, za tydzień mam 18-stke w rodzinie w lokalu. W nic się nie mieszcze, w sukienkach wyglądam grubo a te sukienki dla ciężarnych to takie babcine, najchętniej to bym wcale nie szła. Jestem wściekła z tego powodu, bardzo się cieszę że będę miała dziecko ale nienawidzę tego całego okresu ciąży, wiecznie mam zaparcia, cycki mi opadły, chyba dopadły mnie humorki ciężarnej :-p
Wiem i rozumiem [emoji22] ja jutro ide na komunie do siotrzenca.





 
Posiedzialam chwile na sloncu i tak mi spuchly stopy ze nie zaloze butow :( chyba na bosaka bede jechala... ledwo co obraczke i pierscionek sciagnelam bo chyba by bylo kiepsko...

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Posprzątałam,powycierałam kurze,byłam na małych zakupach i padam..Moja kondycja jest do d...Nie mam juz na nic siły..
 
U mnie słońce już się skończyło :-( do południa było pięknie, a teraz słońce za chmurami i zanosi się na deszcz ☔....
 
reklama
To już muszę nosić wkładki bo tyle tego leci i w dodatku zauważyłam że piersi zwłaszcza sutki zaczynają mnie znowu boleć

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Do góry