reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Top pytania ciazowe:
Jak sie czujesz ?
Kiedy rodzisz ?
Jakie imie ?
Do kiedy pracujesz ? - zamiennie z - co Ty tu jeszcze robisz ?
Wszystko juz gotowe ?

I tak pytaja po 10 razy w tygodniu jakby cos mialo sie zmienic... ale to juz walkowalam. Dobrze ze ide na l4 nie bede tego sluchala. Wspolczuje moim kolezankom bo teraz to je o to pytaja [emoji23]

Co do dotykania brzucja tez nie lubie. Chyba, ze sa to najblizsi znajomi i rodzina - mama siostra tata. Natomiast od kazdego innego uciekam z brzuchem mowiac ze spi i prosze nie budzic dziecka :)

Uwaga czekam na wizyte ;) moze mi jednak nie da tego l4 ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png

U mnie to litanii pytań dochodzi jeszcze:
-Masz zgagę i niestrawności?
Nie... ale za to wiatry jak w strefie międzyzwrotnikowej! - taka odpowiedź zazwyczaj stopuje kolejne pytania :-)
 
Zając a co dokładnie cię piecze? Bo nie skumałam...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo to ciezko skumac ;) jak siedze czy jestem zgieta to piecze mnie hmmm no wlasnie skora lub cos pod skora, pod biustem a przed brzuchem ;)tak jakbys sobie polozyla reke pod biustem to w tej okolicy mam taki punkcik ktory mnie piecze... to raczej nie zgaga obstawiam nie wiem skore ?

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Jestem załamana, za tydzień mam 18-stke w rodzinie w lokalu. W nic się nie mieszcze, w sukienkach wyglądam grubo a te sukienki dla ciężarnych to takie babcine, najchętniej to bym wcale nie szła. Jestem wściekła z tego powodu, bardzo się cieszę że będę miała dziecko ale nienawidzę tego całego okresu ciąży, wiecznie mam zaparcia, cycki mi opadły, chyba dopadły mnie humorki ciężarnej :-p
 
Jestem załamana, za tydzień mam 18-stke w rodzinie w lokalu. W nic się nie mieszcze, w sukienkach wyglądam grubo a te sukienki dla ciężarnych to takie babcine, najchętniej to bym wcale nie szła. Jestem wściekła z tego powodu, bardzo się cieszę że będę miała dziecko ale nienawidzę tego całego okresu ciąży
Dasz radę ja w 32tc miałam swoją [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Suelen... nadszedl czas :) bedzie dobrze :)
A my po ostaynich zajeciacj w sr :) bylo o karmieniu, laktacji i przechowywaniu pokarmu. Juz mi sie duzo w glowie rozjasnilo, laktator kupuje, bede po trochu sciagala i moge mrozic i smigac na panienski 29.07 ;)
Ehhh glupia kobito tylko rozrywka Ci w glowie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
Ja już też dojarke kupiłam [emoji23]
Do tego pojemniczki do mrozenia :-)
Więc mamusia będzie mogła czasami zaszaleć [emoji3]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
reklama
Do góry