reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez rzadko mowię do brzucha... czasem cos tam pogadam ale nie czytam jej, nie puszczam muzyki specjalnie dla niej. Maz do niej mowi ale to tez moze z raz dziennie. Jakos jak bede malą miala namacalnie wtedy chyba sie zacznie ;)
Ide do lekarza na 9 20. Po l4. Ciekawe czy sie zwazymy... oby nie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


Mój za to czyta do brzucha Wiedźmina. Już trzecia część konczy. :o I tak matka nie mówi do niego, ojciec czyta Wiedźmina nie wiem zo z tego dziecka wyroscie :o
Ja wczoraj się zdążyłam i to był mój błąd 11 na plus...:(
 
reklama
Witam się z rana,
Też mnie dziś skurcz łydki obudził, ale nauczona waszymi doświadczeniami od razu informowalam ze to tylko łydka [emoji14]
U mnie rozmowy z brzuchem jak u Bellax ograniczają się do "przestań to boli".
Niektóre z was to już naprawę tuż tuż, zaraz sie zaczną sypać dzieciaczki :)
Dziś wizyta, trzymajcie kciuki.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
A mnie kurczę nic z nich nie leci. Nie żebym bardzo ubolewala nad brakiem zalania ale kurde mam nadzieję że jednak poleci w końcu. Bo bardzo bym chciała karmić. Ja termin mam na 3 z om. A z usg na 1. Więc też już dużo nie zostało. :)

Ja w I ciąży kompletnie nie miałam
Siary, nic nie ciekło - po porodzie (i to cc) mleka miałam rzekę ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Sasankaa, winontq to my takie wyrodne matki :) Uff ale uspokoilyscie mnie ze nie tylko ja tak mam.
Ja jeszcze czuje takie zażenowanie jak obcy ludzie albo jacyś tacy którzy uważają że mogą albo w ogóle ... ludzie podchodzą i łapią za moj brzuch na powitanie i do niego przemawiają. Po pierwsze halo ja też tu jestem, po drugie człowieku to mój brzuch ty witasz się z moim brzuchem, ja twojego nie dotykam. Po trzecie młody zawsze wtedy zamiera on nie lubi obcych. Dziewne to, bardzo tego nie lubię. Ale może ja jestem dziwna.
O nic mi nie mów! Nie nawidze tego. Jeszcze pytają dodatkowo czy kopie? Za każdym razem odpowiadam szybko że śpi bo tak by chyba nie zabrali ręki [emoji21]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie lubie jak obce rece dotykają mój brzuch. Jak mnie to wkurza takie gadanie,rozczulanie sie nad moim brzuchem...wrrr
Ogolnie sami z mężem zauważyliśmy że inaczej teraz jest w ciąży, nie mamy czasu na celebrowanie jej, ja prawie niemam zdjęc z brzuchem [emoji33] a przy córce to można powiedziec że codziennie jakas fotka była.
A o gadaniu do brzucha to juz w ogóle nie ma czegoś takiego, pomijac córkę ktora czesto cos mówi do małej w brzuchu od początku.


5djylbetecfse5n6.png
 
Mój za to czyta do brzucha Wiedźmina. Już trzecia część konczy. :o I tak matka nie mówi do niego, ojciec czyta Wiedźmina nie wiem zo z tego dziecka wyroscie :o
Ja wczoraj się zdążyłam i to był mój błąd 11 na plus...:(
Dzień dobry ;-) ;) mój z kolei zapowiedział ze wiedźmina będzie bobasowi czytać jak sie urodzi :sorry:
Ech, a ja już 13 na plusie
 
I kluczowe pytanie: ile już przytyłaś? Mi często zadaja to pytanie na dzień dobry.
Top pytania ciazowe:
Jak sie czujesz ?
Kiedy rodzisz ?
Jakie imie ?
Do kiedy pracujesz ? - zamiennie z - co Ty tu jeszcze robisz ?
Wszystko juz gotowe ?

I tak pytaja po 10 razy w tygodniu jakby cos mialo sie zmienic... ale to juz walkowalam. Dobrze ze ide na l4 nie bede tego sluchala. Wspolczuje moim kolezankom bo teraz to je o to pytaja [emoji23]

Co do dotykania brzucja tez nie lubie. Chyba, ze sa to najblizsi znajomi i rodzina - mama siostra tata. Natomiast od kazdego innego uciekam z brzuchem mowiac ze spi i prosze nie budzic dziecka :)

Uwaga czekam na wizyte ;) moze mi jednak nie da tego l4 ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
U mnie najczęściej pytają : jaka płeć:D

Potem reszta. Dziwne , bo właśnie moje znajome , które są w ciąży najczęściej dotykają mojego brzucha- głaszczą, coś tam powiedzą. Mi w sumie nie przeszkadza, ale ja ich nie dotykam;D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry