reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wyszlam od lekarza. Mam zwolnienie. Waze 70.5 ;) uwielbiam poranne wizyty ;) serducho bije :) dostalam opierdziel za ten upadek z krzesla i najlepiej jakbym okolo 10ego poszla jeszcze na ktg. Wiec pojde.
Dostalam skierowanie na ALT i LDH i morfologie. Dobrze ze nie jadlam sniadania to od razu zrobilam. Dostalam skierowanie bo te pieczenie na skorze moze byc objawem choroby cos z nerkami, trzustka. Hmmm. I jak bede miala wysokie LDH powyzej 400 to IP. A byc moze to po prostu tylko tak mam. I mam wrocic do domu i jak dalej bedzie mnie pieklo to tez wziac nospe. Czy pomoze bo niektore kobiety tak odczuwaja skurcze.
No i tyle :) mala sie wierci czuje ja w calym brzuchu... :) ide zjesc sniadanie i czekam na wyniki !

Mialyscie to badane ?

Edit: szyjka dluga, zamknieta :) brak wycieku wod plodowych :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie dochodzi jeszcze i co imię wybrane? :D
Tak, tak u mnie dokładnie to samo. Nawet jak tego kogoś spotkałam dzień wcześniej i o to samo pytał. Ale ja już zupełnie to olewam. Mówię ze nie i ze czekamy aż z urzędu nadadzą :p
Ale swoją drogą to totalna pustkę w głowie mam jeżeli chodzi o imię. To już nie na mój kalafior w tak zaawansowanej ciąży taka decyzję podejmować. Mój B za to mówi że w końcu jak będzie czas to usiadziemy i wybierzemy kilka... ( i on w to więzy naprawdę) hehe.
Ja mam nadzieję że jak się urodzi to na nas splynie (też w to wieże- tak wiem żałosne) :o hehehe
 
Ja nie lubie jak obce rece dotykają mój brzuch. Jak mnie to wkurza takie gadanie,rozczulanie sie nad moim brzuchem...wrrr
Ogolnie sami z mężem zauważyliśmy że inaczej teraz jest w ciąży, nie mamy czasu na celebrowanie jej, ja prawie niemam zdjęc z brzuchem [emoji33] a przy córce to można powiedziec że codziennie jakas fotka była.
A o gadaniu do brzucha to juz w ogóle nie ma czegoś takiego, pomijac córkę ktora czesto cos mówi do małej w brzuchu od początku.


5djylbetecfse5n6.png

U mnie to samo. To juz trzecie dziecko, wiec celebrowania brak. Z drugim tez praktycznie nie miałam zdjeć wiec zrobiliśmy sesje ciążową, teraz to chyba nawet tego nie zrobimy bo pp prostu nie mam siły.....


U mnie dochodzi jeszcze i co imię wybrane? :D

To moje ulubione. Bo u nas imienia brak. I nienawidzę, jak sie ludzie dziwią że nie ma imienia i np mówią co im sie podoba itd [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry