reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Kurde no ja nie rodzilam,ale w szkole rodzenia mowili,ze to wlasnie taki jak na miesiaczke bol i co najwazniejsze w dolnych partiach ,ale O twardnieniach nie wspominali ,hmmm bedziemy chyba wiedzialy Justynko ,ze to to.Z cyckami mam to samo[emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja wam powiem " gown... prawda". Ja miałam parte i nie wiedziałam że to to... wszystko zależy od progu bólu. Dla mnie ból jak na zajeb... okres+ twardy brzuch + uczucie rozpierania od środka ( czułam jak coś chce wyjść a nie może). Wczoraj położna powiedziała że patrzyła w moje wyniki i rozmawiała z położną która się mną zajmowała na porodówce i miałam parte i rozwarcie na 3 palce,które bardzo powoli się robiło i pewnie tylko dzięki temu nie urodziłam bo skurcze były na 90-100%. ... a ja naprawdę uważałam że to jeszcze nie to, bo powinno bardziej boleć... [emoji85]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dostałam druga dawkę sterydu.
Teoretycznie plucka powinny być gotowe jutro rano, są dwie opcje, można rozwiązać ciążę jutro i nie czekać, albo czekać na pogorszenie wyników, jak małemu skoczy tętno (bo w ktg to wyjdzie ze go coś już podrażnia), albo skurcze o ktorych natychmiast mam powiedzieć.
Nikt nie mówi co lepsze ale strasza ze jak teraz rozwiążą ciążę to może być wcześniak że wszystkimi komplikacjami....
Bez wód może siedzieć bo "to nie ryba" teraz dojrzewa fizycznie i psychicznie. Ale afi mam 8.
Mówil że gdyby zobaczył taki obraz w usg i nie wiedział że sacza się wody to powiedział by że jest bardzo dobrze, ale wie i nie jest źle nie jest super ale jest dobrze. Szansa jest ze dziurką się zasklepi wody saczyc się nie będą a mały jeszcze posiedzi i będziemy obserwować czy nie wydaje się zakażenie.
Dziewczyny mam metlik w glowie!!
A wyniki masz bardzo zle? Jeszcze cos oprocz saczenia wod sie dzieje?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wam powiem " gown... prawda". Ja miałam parte i nie wiedziałam że to to... wszystko zależy od progu bólu. Dla mnie ból jak na zajeb... okres+ twardy brzuch + uczucie rozpierania od środka ( czułam jak coś chce wyjść a nie może). Wczoraj położna powiedziała że patrzyła w moje wyniki i rozmawiała z położną która się mną zajmowała na porodówce i miałam parte i rozwarcie na 3 palce,które bardzo powoli się robiło i pewnie tylko dzięki temu nie urodziłam bo skurcze były na 90-100%. ... a ja naprawdę uważałam że to jeszcze nie to, bo powinno bardziej boleć... [emoji85]

w57vyx8dubspq12k.png
Ja jak mialam skurcze wartosci 90 na ktg bolalo mnie duzo mniej niż jak mialam 20. Wtedy juz wylam z bolu. Od czego to zalezy? Nie wiem... Za to jak mialam parte to juz czulam, ze mam, nawet sama do poloznej zaczelam wolac, ze juz parte mam.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostałam druga dawkę sterydu.
Teoretycznie plucka powinny być gotowe jutro rano, są dwie opcje, można rozwiązać ciążę jutro i nie czekać, albo czekać na pogorszenie wyników, jak małemu skoczy tętno (bo w ktg to wyjdzie ze go coś już podrażnia), albo skurcze o ktorych natychmiast mam powiedzieć.
Nikt nie mówi co lepsze ale strasza ze jak teraz rozwiążą ciążę to może być wcześniak że wszystkimi komplikacjami....
Bez wód może siedzieć bo "to nie ryba" teraz dojrzewa fizycznie i psychicznie. Ale afi mam 8.
Mówil że gdyby zobaczył taki obraz w usg i nie wiedział że sacza się wody to powiedział by że jest bardzo dobrze, ale wie i nie jest źle nie jest super ale jest dobrze. Szansa jest ze dziurką się zasklepi wody saczyc się nie będą a mały jeszcze posiedzi i będziemy obserwować czy nie wydaje się zakażenie.
Dziewczyny mam metlik w glowie!!
To czekajcie na rozwój sytuacji... Nie ma co się śpieszyć z wyciąganiem malucha na siłę, jak się poród zacznie to trudno, ale jesteś pod dobrą opieką więc jak coś się będzie działo zawsze zdażycie z cesarkę. Wody jeszcze są sytuacja jest dużo lepsza jak u mnie. Bądź dobrej myśli każdy dzień jest na plus dla dziecka

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
reklama
Do góry