reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Powiem ci szczerze, że to już tak boli, że nie zwracałam uwagi czy mam cały czas twardy brzuch ;)




74703e3kkwoaumma.png
Ja tak samo, ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy mialam twardy brzuch na porodowce, czy nie i stwierdzilam, ze nie mam pojecia, bo nie mialam glowy do tego zeby sie na tym skupiac [emoji39]

Sent from my SM-G531F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mnie dzis tak glowa nawala ze nawet kolacji nie jadlam i chyba nie bede....cala lewa strona glowy mnie boli...pulsuje...jak jeszcze z pol godziny bedzie bolec biore apap bo sie nie wyspie calkowicie i rano wstane z wiekszym bolem...zawsze tak mam....

c55f3e3kq403a9og.png
 
No to mi nie pomoglyscie ale w każdym razie dzieki[emoji16] ciekawe czy sama będę pamiętać później czy mi brzuch twardnial czy nie. Swoją drogą ostatnio zaczęły bolec mnie piersi. Jak przez całą ciążę mialam z nimi spokój bo nawet nie chciało im się rosnąć tak teraz bola. Zauważyłam ten ból razem z pojawieniem się siary.

 
No to mi nie pomoglyscie ale w każdym razie dzieki[emoji16] ciekawe czy sama będę pamiętać później czy mi brzuch twardnial czy nie. Swoją drogą ostatnio zaczęły bolec mnie piersi. Jak przez całą ciążę mialam z nimi spokój bo nawet nie chciało im się rosnąć tak teraz bola. Zauważyłam ten ból razem z pojawieniem się siary.



Kurde no ja nie rodzilam,ale w szkole rodzenia mowili,ze to wlasnie taki jak na miesiaczke bol i co najwazniejsze w dolnych partiach ,ale O twardnieniach nie wspominali ,hmmm bedziemy chyba wiedzialy Justynko ,ze to to.Z cyckami mam to samo[emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kacprysiowo siedzi osrana. Bo mnie tu straszą.
A powiedzieli ci coś nowego? Jak tam sytuacja?
Kurde no ja nie rodzilam,ale w szkole rodzenia mowili,ze to wlasnie taki jak na miesiaczke bol i co najwazniejsze w dolnych partiach ,ale O twardnieniach nie wspominali ,hmmm bedziemy chyba wiedzialy Justynko ,ze to to.Z cyckami mam to samo[emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Im bliżej porodu tym w głowie mi siedzą coraz to nowe pytania. I pomimo że SR juz skończyłam to nadal czuje się glupia i niedouczona[emoji26]

 
Kurde no ja nie rodzilam,ale w szkole rodzenia mowili,ze to wlasnie taki jak na miesiaczke bol i co najwazniejsze w dolnych partiach ,ale O twardnieniach nie wspominali ,hmmm bedziemy chyba wiedzialy Justynko ,ze to to.Z cyckami mam to samo[emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi przy skurczach cały brzuch twardniał i się stawiał. Tak powoli jakby rósł i trzymał a jak skurcz odchodził to opadał i miękł. Teraz codziennie mi podobnie twardnieje ale bul jest inny.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie brzuch bolał jak na okres mocno przedwczoraj, ale nie były to długie skurcze. Generalnie przy porodzie miałam takie same bóle jak w domu przepowiadacze, ktg szalało, a lekarz nie mogł uwierzyć, że to o takich bólach mu mowilam na wizytach (myśleli, że pierworódka to jej sie wydaje...)
Stwierdzili potem w żartach, że przy następnym porodzie sie nie zorientuję bo pomyślę, że to znowu przepowiadacze




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
A powiedzieli ci coś nowego? Jak tam sytuacja?

Im bliżej porodu tym w głowie mi siedzą coraz to nowe pytania. I pomimo że SR juz skończyłam to nadal czuje się glupia i niedouczona[emoji26]



Ja to na pewno wszystko zapomne O oddychaniu itp.Teraz zaczelam masaze buleczki ha chociaz tyle z przygotowan [emoji51][emoji85]no i jeszcze studiuje ta zaklinaczke dzieci Tracy Hogg [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry