reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło [emoji9][emoji9][emoji9]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Tak. Są. Jeszcze trzeba byc w ciąży i miec termin na czerwiec [emoji6] aaa no i nas lubić [emoji38]

No niby na wylocie [emoji44] ale im bliżej tym większej schizy dostaję, więc chyba nie ma czego zazdrościć [emoji53]

No i jak tam?

16udskjopmtfyunf.png
Hehe to chyba spełniam wszystkie wymogi [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie wierzę,już rozwarcia macie? Trzymajcie się mamuśki, oszczędzać mi się ,żeby zaraz następna nie wylądowała na porodówce.
A ja mam kaszel jak grużlik,zapalenie oskrzeli ;( Brzuch mnie boli, wszystko mnie w zasadzie boli.

Powiedzcie mi czy wy tez się tak meczycie czy tylko u mnie tak jest.No wejście po schodach to jest wyczyn jak nie iwem co. Jęzor na plecach... ;P

Jak stara baba się czuję, wiec podzielam Twój stan [emoji16]A mieszkam na parterze... [emoji85]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
kurcze dziewczyny tak czytam o tych waszych problemach i zastanawiam się czy ja jestem jakaś nienormalna .Jak nie macie rozwarcia to skurcze a to łykacie nospe albo magnez tak wychodzi że to jest normalne , a ja przez całą ciąże raz wzięłam nospę .Jakieś tam skurcze raz może dwa razy dziennie mam ale przechodzą po kilku minutach .Czy któraś ma tak jak ja ? czy to ja jestem nienormalna ?
 
reklama
Do góry