reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A miało jakiś kolor? U mnie wody były różowe i podobno mają slodki zapach ale nie potwierdze bo ich nie wachalam.

Zaopatrzylam się w papierki lakmusowe i spradzam nimi jak mi coś pocieknie.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Słodki? eee dla mnie to śmierdziało jak ryba :D nawet wczoraj z położną się smiałyśmy z tego
 
Tak, tak wlasnie o watek zamkniety mi chodzilo. A jakies wymogi w ogole sa czy jak? Bo chetnie bym dołączyla do watku zamkniętego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Są. Jeszcze trzeba byc w ciąży i miec termin na czerwiec [emoji6] aaa no i nas lubić [emoji38]
Anulka kciuki mocno zaciśnięte :) ty już na wylocie praktycznie,ale zazdroszczę
No niby na wylocie [emoji44] ale im bliżej tym większej schizy dostaję, więc chyba nie ma czego zazdrościć [emoji53]
O kurcze!!
Albo mi wody pociekly albo nie wiem co to było??
Trochę się zestresowalam!
No i jak tam?

16udskjopmtfyunf.png
 
Bezwonne, przejrzyste jak woda, wstałam i poleciała, napewno więcej niż łyżka ale napewno nie pół szklanki. Nie nudzi mi się mam malutkie dziecko w domu... Kur...wa nie wiem. Narazie cisza.
 
Bezwonne, przejrzyste jak woda, wstałam i poleciała, napewno więcej niż łyżka ale napewno nie pół szklanki. Nie nudzi mi się mam malutkie dziecko w domu... Kur...wa nie wiem. Narazie cisza.

Ja raz miałam takie wrażenie, majtki miałam mokre, ale przebralam, włożyłam wkładkę i potem juz normalnie mokra była jak od śluzu. Obserwuj i najwyżej podjedziesz do szpitala jakby więcej pociekło




74703e3kkwoaumma.png
 
Bezwonne, przejrzyste jak woda, wstałam i poleciała, napewno więcej niż łyżka ale napewno nie pół szklanki. Nie nudzi mi się mam malutkie dziecko w domu... Kur...wa nie wiem. Narazie cisza.
Spokojnie [emoji8]głupio to zabrzmi, ale zaglądaj teraz częściej między nogi, pomyśl o sąsiadce do opieki nad Małym i przede wszystkim uspokoj się [emoji4] jak mi odeszly wody to w takiej ilości jakbym się posikała, wiec moze nie jest tak źle. Daj znac za jakis czas

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry