reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Co do monitoru oddechu, to my tez mamy po starszaku. Jak dla mnie fajna sprawa, przynajmniej bylam spokojniejsza. Jakbym miala " czuwac", to chyba bym osiwiala, poza tym nie wierze, ze jak ktos zasnie, to wylapie to, ze dziecko przestalo oddychac. No, ale nie kazde dziecko potrzebuje i tego sie trzymajmy, ja czulam sie po prostu spokojniejsza wiedzac, ze jeszcze " cos czuwa" [emoji6] teraz na pewno tez bedziemy uzywac, chyba ze mala szybko do naszego lozka przywedruje

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta moja macica to oszalała. W nocy praktycznie ćwiczy non stop bo skurcze mnie wybudzają o muszę zmieniać pozycje, a rano jestem tak zmęczona i obolała jakbym chodziła całą noc. . W ciągu dnia tez często ćwiczy. Kiedy ona odpoczywa ?

Choć z drugiej strony moze jak bedzie taka wyćwiczoną to szybko pójdzie.
 
Ta moja macica to oszalała. W nocy praktycznie ćwiczy non stop bo skurcze mnie wybudzają o muszę zmieniać pozycje, a rano jestem tak zmęczona i obolała jakbym chodziła całą noc. . W ciągu dnia tez często ćwiczy. Kiedy ona odpoczywa ?

Choć z drugiej strony moze jak bedzie taka wyćwiczoną to szybko pójdzie.
No to jakoś tak dziwnie a mi się wydawało że ja mam czym się martwić

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam w jakiejś literaturze , ze kłótliwość ciężarnych na mecie jest atawistyczna- przygotowują się do walki i obrony potomstwa. Tak więc nie możemy z tym walczyć [emoji12]
He he cos w tym jest, przynajmniej mamy jakies wytlumaczenie [emoji6]
Mlodamama wlasnie doczytalam, ze sytuacja opanowana, super [emoji106]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta moja macica to oszalała. W nocy praktycznie ćwiczy non stop bo skurcze mnie wybudzają o muszę zmieniać pozycje, a rano jestem tak zmęczona i obolała jakbym chodziła całą noc. . W ciągu dnia tez często ćwiczy. Kiedy ona odpoczywa ?

Choć z drugiej strony moze jak bedzie taka wyćwiczoną to szybko pójdzie.
Moja to ćwiczy jak chce... dziś to może ze 3 razy mi się spiela. ..za to mała cały dzień dokazuje... a miała 2 dni spokoju :p

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to jakoś tak dziwnie a mi się wydawało że ja mam czym się martwić

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak z synem byłam w ciąży ćwiczyła tez codziennie na ponad miesiąc przed porodem. Zawsze zaczynała miedzy 12-14 w ciągu dnia [emoji3] Tak więc chyba moja tak ma, ale teraz juz trochę przesadza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry