reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Wy tez odcinacie metki od ubranek?

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
[/QUOTE]
Oczywiście [emoji4]nienawidzę ich [emoji34] wszystko co odstaje, najgorsze są te książeczki z metek [emoji35]
Dziewczyny czy myślałyscie już nad jakąś ochroną materaca ? Mam przeczucie że mój poród zacznie się od odejścia wód i wolałabym nie zalać nowego łóżka. Macie jakieś patenty?

w57vyx8dubspq12k.png
Moje dwa porody rozpoczęły sie odejsciem wód, wiec teraz wolałam sie zabezpieczyć i mam takie podklady na łóżko. Ale oczywiście ich nie kładę bo przecież jeszcze nie rodzę [emoji4] Mam tylko nadzieję że zdążę je sobie położyć i wtedy właśnie będzie TEN DZIEŃ albo raczej TA NOC [emoji6]
@młodamama super ze juz wszystko w normie [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
Ja już uprałam prawie wszystko [emoji16] pół wyprasowałam, drugie pół mam na jutro bo się mega stresuje wizytą jutro mam gin i USG bo mała ma coś z serduszkiem i trzeba sprawdzić czy się cofa wada....No i ciekawa jestem czy dobrze czuje że wszystko mam niżej...Dzięki Bogu to już prawie 33 tc a z USG 35 tc więc w miarę bezpiecznie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa co do życia po porodzie to mam pomysł, może kupować obiady na stołówce szpitalnej lub szkolnej teraz zdrowo odżywiają i jedzenie całkiem ciekawe, to mój plan awaryjny jak nie będę dawała rady

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy myślałyscie już nad jakąś ochroną materaca ? Mam przeczucie że mój poród zacznie się od odejścia wód i wolałabym nie zalać nowego łóżka. Macie jakieś patenty?

w57vyx8dubspq12k.png
Uzywalam takich foliowych podkladow, ale niestety czulam, ze sie od tego poce, bo to jednak nie przepuszcza powietrza.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry