reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny do wszystkich moich dolegliwości doszło swędzenie całego ciała najgorzej jest w nocy spać nie mogę jutro idę do szpitala może coś mi powiedzą a teraz kąpiel i nawilżanie czym tylko się da

f2w3qqmz0qjoloi2.png
To moze byc alergia na kremy lub oliwki.Ja tak miałam na poczatku i az zrobiłam sobie badania i wszystko wyszło ok.Zmieniłam na krem mustela i teraz 0 swędzenia 0 rozstepów (oby tak pozostało).
 
reklama
Przy choleostazie swędzą dłonie i stopy. A Ciebie co swędzi?

Jeśli chodzi o opuszczanie brzucha to mi na 2 tyg przed porodem opadł. Jakby któraś miała watpliwości czy opadł czy nie to wskazówka jest brak zadyszek, bo brzuch jest niżej i nie uciska tak bardzo. A brzuch się opuszcza bo dziecko wpasowuje się w kanał rodny. Nie u wszystkich kobiet jest to pewnie widoczne i odczuwalne.

Ja po piątkowej wizycie wiem, że choć dziecko główką w dół to pływa luźno i nie napiera na szyjkę (uprzedzając pytania, lekarz sprawdzał ręcznie [emoji6]).
Wszystko ręce dłonie nogi stopy tyłek plecy najgorzej jest w nocy

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Przy choleostazie swędzą dłonie i stopy. A Ciebie co swędzi?

Jeśli chodzi o opuszczanie brzucha to mi na 2 tyg przed porodem opadł. Jakby któraś miała watpliwości czy opadł czy nie to wskazówka jest brak zadyszek, bo brzuch jest niżej i nie uciska tak bardzo. A brzuch się opuszcza bo dziecko wpasowuje się w kanał rodny. Nie u wszystkich kobiet jest to pewnie widoczne i odczuwalne.

Ja po piątkowej wizycie wiem, że choć dziecko główką w dół to pływa luźno i nie napiera na szyjkę (uprzedzając pytania, lekarz sprawdzał ręcznie [emoji6]).
Mnie swedzialo cialo a nie dlonie i stopy plus bol brzucha i niedobrze

 
reklama
Do góry