reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tez tak myslalam ale chyba to nie to . Dosc ze ostatnio swieta i wgl jadlam jak za 5 osob i te dwa tyg wrecz sie objadam . Mam problemy z zalatwieniem od magnezu . ( raz na pare dni ) . Nie mozliwe zeby zmalał az tak. Nawet pepek jak byl wypukły to sie wklesly zrobił. Maly bez zmian lezy glowka do dolu bo czuje . Boje sie kurde ze moze cos z wodami . Mam wodniste uplawy od pessara . Moze to wody sie sacza a nie uplawy . Masakra oszlaje w tej ciąży ze stresu. Dobrze ze jutro wizyta u lekarza...
No to podjedz sobie na ip i powiedz ze sie dziwnie czujesz, brzuch zmalal a dziecko malo sie rusza a w dodatku masz pessar to was zbadaja dokladnie

 
reklama
Ja po nocy też mam pępek wklesly i też w nocy sikam że dwa razy później w ciągu dnia wszystko się jakby uzupełnia bo pępek wyskakuje znowu

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Tez tak myslalam ale chyba to nie to . Dosc ze ostatnio swieta i wgl jadlam jak za 5 osob i te dwa tyg wrecz sie objadam . Mam problemy z zalatwieniem od magnezu . ( raz na pare dni ) . Nie mozliwe zeby zmalał az tak. Nawet pepek jak byl wypukły to sie wklesly zrobił. Maly bez zmian lezy glowka do dolu bo czuje . Boje sie kurde ze moze cos z wodami . Mam wodniste uplawy od pessara . Moze to wody sie sacza a nie uplawy . Masakra oszlaje w tej ciąży ze stresu. Dobrze ze jutro wizyta u lekarza...
Wiesz co mi tez zmalał i też się martwiłam że wody mi się sacza bo naprawdę coraz więcej miałam wodnistych uplawow ale byłam na wizycie w czwartek i lekarz mowi że z pessarem i luteina tak może być a wody mam w normie.. Dodatkowo mały się mało rusza teraz naprawę bardzo mało. Ale zauważyłam tez że w ogóle brzuch mi strasznie się opuścił i myśle że może przez to wyglada ma mały..
 
No to podjedz sobie na ip i powiedz ze sie dziwnie czujesz, brzuch zmalal a dziecko malo sie rusza a w dodatku masz pessar to was zbadaja dokladnie

Tak bym zrobila . Ale w tych szpitalach sa idioci . Jutro pojde do mojego gina jest orydynatora zastępca w moim szpitalu i jak cos to da mi skierowanie to nawet i tam zostanę. Jak mialam skurcze i tam poszlam to daj spokoj [emoji23][emoji23] dosc ze byla niedziela wlasnie i jakis ciulas mnie badał tak ze az plamiłam . Wziernikiem to chyba chcial dziecko dziabnac bo prawie z bolu go skopalam. Po tym badaniu chodzic nie umialam. Dziękuję za takie atrakcje jeszcze teraz jak mam pessar i chodze tylko do wc i jesc sobie zrobic. Maly sie rusza wiec jestem spokojna ze nie musze na cito do szpitala.
 
Tak bym zrobila . Ale w tych szpitalach sa idioci . Jutro pojde do mojego gina jest orydynatora zastępca w moim szpitalu i jak cos to da mi skierowanie to nawet i tam zostanę. Jak mialam skurcze i tam poszlam to daj spokoj [emoji23][emoji23] dosc ze byla niedziela wlasnie i jakis ciulas mnie badał tak ze az plamiłam . Wziernikiem to chyba chcial dziecko dziabnac bo prawie z bolu go skopalam. Po tym badaniu chodzic nie umialam. Dziękuję za takie atrakcje jeszcze teraz jak mam pessar i chodze tylko do wc i jesc sobie zrobic. Maly sie rusza wiec jestem spokojna ze nie musze na cito do szpitala.
Jak ja dziekuje za moj normalny szpital [emoji32] jeszcze nigdy mnie nie odeslali bez badania czy nie robili problemow, ze przyjechalam..

 
Slyszalam, ze to czesto sie zdarza..mamuski czesto sa opuchniete bo sie woda zatrzymuje i gazy a sa dni w ktorych jakos lepiej dzialamy wtedy sie wszystko zmniejsza...


A mierzysz się centymetrem?
Bo moze to tylko Twoje złudne odczucia, a pomiar byłby bardziej obiektywny.
Nawet jeśli juz moze zmaleć szczególnie kiedy mówiłaś, że
się objadałaś w święta. Ja po świętach przytyłam 1,5 kg i w pasie przybyło mi 3 cm. Choć jadłam normalnie. W piątek wchodzę na wagę (bo wizyta u lekarza) i okazało się, że waga spadła -0,7kg i zleciały 2 cm w pasie. Widocznie jedzenie wielkanocne jakos bardziej zatrzymało więcej wody.

Nie stresuj się wyciekającymi wodami. To na pewno nie to.
 
Dziewczyny a co antycellulitowego używacie? Używacie coś czy czekacie do porodu?

f2w3rjjgvkjhkndh.png
Ja czekam do po porodu bo teraz to bez sensu i tak woda mi sie zatrzymuje wiec bez efektu nie bedzie :) poczekam az urodze pozniej kupie eveline zlota serie plus cwiczenia... poza tym zejdzie woda wiec cellulit sie zmniejszy. Mialam tsk jal bralam tabletki- mega cellulit. Odstawilma i po2 msc zero cellulitu praktycznie a nie smarowalam i nie cwiczylam.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja czekam do po porodu bo teraz to bez sensu i tak woda mi sie zatrzymuje wiec bez efektu nie bedzie :) poczekam az urodze pozniej kupie eveline zlota serie plus cwiczenia... poza tym zejdzie woda wiec cellulit sie zmniejszy. Mialam tsk jal bralam tabletki- mega cellulit. Odstawilma i po2 msc zero cellulitu praktycznie a nie smarowalam i nie cwiczylam.

p19u9jcg81ehxczt.png

Mam okropniasty cellulit. Wręcz od pośladków do kolan. Miałam przed ciąża, ale nie takie kratery. Jest coraz gorzej. Żyje nadzieja, że będę baaaardzo dużo spacerować i dzięki temu schudnę, nogi się trochę umięśnią, napną i cellulit będzie mniej widoczny. Będzie lato, taka opalona noga też wygląda lepiej, niż taka blada galareta ;)
 
reklama
Moja kumpela zakłada dwie pary rajstop lub rajstopy pod leginsy, wtedy nogi są gładkie. Tylko dobrze, żeby rajstopy były z lajcrą, to wtedy lepiej opinaja. :-D :-D chyba sama wyprobuje ten sposób
 
Do góry