reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jest szansa że do rana będzie po....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
To trzymamy mocno kciuki[emoji110][emoji110][emoji110].Ojej to będą nasze pierwsze czerwcowe dzieciaczki[emoji173]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Melduje że już po... 2.30 dwie dziewczyny waga 2100 i 2200, oddychają same, nie wiem nic więcej bo zabrali je na neonatologie a ja mam leżeć na obserwacji 2 godz. Było ciężko, mimo że to maleństwa, ale nacinali mnie by chronić główkę dzieci.... Trzymajcie kciuki by było z nimi wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Heda trzymam kciuki za dziewczynki, skoro były wydolne oddechowo znaczy musi być dobrze. Zabrali je po to by pomóc w starcie życiowym który wystąpił tak szybko.
Czy Ty rodziłas sn??
Kochana jesteś strasznie dzielna!!!!!!!
Waga dziewczynek piękna!!
 
Do góry