reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny do wszystkich moich dolegliwości doszło swędzenie całego ciała najgorzej jest w nocy spać nie mogę jutro idę do szpitala może coś mi powiedzą a teraz kąpiel i nawilżanie czym tylko się da

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
reklama
Dziewczyny do wszystkich moich dolegliwości doszło swędzenie całego ciała najgorzej jest w nocy spać nie mogę jutro idę do szpitala może coś mi powiedzą a teraz kąpiel i nawilżanie czym tylko się da

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Moja koleżanka miała tak w ciąży i też najpierw myślała, że to przez suchą skórę lub jakieś uczulenie, a okazało się, że ma cholestaze. Na jej przykładzie nauczyłam się, żeby o każdej nawet blahej dolegliwości mówić lekarzowi.
 
Wiesz co mi tez zmalał i też się martwiłam że wody mi się sacza bo naprawdę coraz więcej miałam wodnistych uplawow ale byłam na wizycie w czwartek i lekarz mowi że z pessarem i luteina tak może być a wody mam w normie.. Dodatkowo mały się mało rusza teraz naprawę bardzo mało. Ale zauważyłam tez że w ogóle brzuch mi strasznie się opuścił i myśle że może przez to wyglada ma mały..

Brzuch przed porodem opada, ale na ile przed nie napiszę Wam wiarygodnie.
U mnie to było na 2-3 tygodnie przed porodem.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Moja koleżanka miała tak w ciąży i też najpierw myślała, że to przez suchą skórę lub jakieś uczulenie, a okazało się, że ma cholestaze. Na jej przykładzie nauczyłam się, żeby o każdej nawet blahej dolegliwości mówić lekarzowi.
Jutro powiem na IP co mi jest wysmarowałam się grubą warstwą balsamu i jest trochę lepiej

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Dziewczyny do wszystkich moich dolegliwości doszło swędzenie całego ciała najgorzej jest w nocy spać nie mogę jutro idę do szpitala może coś mi powiedzą a teraz kąpiel i nawilżanie czym tylko się da

f2w3qqmz0qjoloi2.png

Przy choleostazie swędzą dłonie i stopy. A Ciebie co swędzi?

Jeśli chodzi o opuszczanie brzucha to mi na 2 tyg przed porodem opadł. Jakby któraś miała watpliwości czy opadł czy nie to wskazówka jest brak zadyszek, bo brzuch jest niżej i nie uciska tak bardzo. A brzuch się opuszcza bo dziecko wpasowuje się w kanał rodny. Nie u wszystkich kobiet jest to pewnie widoczne i odczuwalne.

Ja po piątkowej wizycie wiem, że choć dziecko główką w dół to pływa luźno i nie napiera na szyjkę (uprzedzając pytania, lekarz sprawdzał ręcznie [emoji6]).
 
reklama
Ja też przez różne etapy z córką przechodziłam :) , nie popadałam w jakieś skrajności,ale był okres że był problem ze spaniem to cisza była jak najbardziej wskazana bo każde sktukniecie czy pukniecie powodowało że Kornelka miala oczy otwarte i usmiechem ,,oznajmiala,, nam że sie już wysłała :/ , nigdy w ciszy niebyla wychowywana i tak też nie byla przyzwyczajana żeby zasypiac. U nas ogolnie był problem ze spaniem ... ktoś pisał ze noworotki cale dnie śpią.... to ja mialam wrażenie że moja jest innym noworotkiem i nie chciała współpracować i spać większość dnia :D i u nas też drzemki w dzień skończyły.sie bardzo szybko.bo jak miala 1.5 roku to tylko w nocy spała. Od roku zaczely sie problemy z tym żeby poszła spać na drzemkę :/
Nom ale teraz jest najlepszy etap bo moje dziecko.w nocy 12 h śpi ,a czasami.i wiecej..jest takim spiochem.. że nic i nikt nie jest jej w stanie obudzić jak śpi. Rano zamin ja obudze to wysprzatam całe mieszkanie łącznie z odkurzaniem :D

5djylbetecfse5n6.png
U nas do dzisiaj jest kiepsko ze spaniem. Generalnie jak na razie mamy tylko jedna noc przespana ( jak synek mial 3 miesiace). Jak w ciagu nocy sa 3 pobudki to jest dobra noc, bo bywaja i takie gdzie wierci sie, kreci i co chwile wybudza.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry