reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam koleżanki ;)
Ja dzisiaj miałam wizytę i u Nas ok :) tylko zdziwiło mnie,że gin zapisała mnie na następną wizytę dopiero za miesiąc..myślałam,że w 3trymestrze to co 3,albo nawet co 2tygodnie będzie chciała mnie widzieć hmmm.

A i miałam nie przejmować się wagą ,ale jednak się podłamałam,bo mam już 12kg na plusie!!!! Masakra myślałam,że tyle to przytyje przez całą ciąże a tu jeszcze tyle czasu.:oops::baffled: Teraz miałam między wizytami 5tygodni przerwy i przytyłam 5kg,czyli wychodzi 1kg na tydzień...to nie za dużo??
 
reklama
Ja zrobię sałatkę jarzynowa, deser na zimno i sos tatarski a resztę kupuje, głównie to co wiem że będzie zjedzone, pieczywo zamroże. Na śniadanie jedziemy do cioci, w drugi dzień świąt do teściowej a nie chcę potem tego wszystkiego wyrzucać.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przecież kobieta może być płodna podczas karmienia piersią zanim dostanie tego pierwszego okresu po :) Brak okresu nie jest więc wyznacznikiem okresu niepłodności.

Ja też mam macicę w tyłozgięciu, ale na szczęście miesiączkę przechodzę bezbolesnie ;)

Dokładnie. Dlatego ja po połogu od razu hormony, tylko takie dla karmiących.
 
Witam koleżanki ;)
Ja dzisiaj miałam wizytę i u Nas ok :) tylko zdziwiło mnie,że gin zapisała mnie na następną wizytę dopiero za miesiąc..myślałam,że w 3trymestrze to co 3,albo nawet co 2tygodnie będzie chciała mnie widzieć hmmm.

A i miałam nie przejmować się wagą ,ale jednak się podłamałam,bo mam już 12kg na plusie!!!! Masakra myślałam,że tyle to przytyje przez całą ciąże a tu jeszcze tyle czasu.:oops::baffled: Teraz miałam między wizytami 5tygodni przerwy i przytyłam 5kg,czyli wychodzi 1kg na tydzień...to nie za dużo??

Ja w drugim trymestrze tez jakos wagowo miałam 0,8 tygodniowo.
Teraz na szczęście zwolniło. W ostatnim tygodniu tylko 0,1kg przytyłam, więc moze u Ciebie tez zwolni.
 
Witam koleżanki ;)
Ja dzisiaj miałam wizytę i u Nas ok :) tylko zdziwiło mnie,że gin zapisała mnie na następną wizytę dopiero za miesiąc..myślałam,że w 3trymestrze to co 3,albo nawet co 2tygodnie będzie chciała mnie widzieć hmmm.

A i miałam nie przejmować się wagą ,ale jednak się podłamałam,bo mam już 12kg na plusie!!!! Masakra myślałam,że tyle to przytyje przez całą ciąże a tu jeszcze tyle czasu.:oops::baffled: Teraz miałam między wizytami 5tygodni przerwy i przytyłam 5kg,czyli wychodzi 1kg na tydzień...to nie za dużo??
Też mam już 12 na plusie. Z córką przytyłam 18kg więc od początku wiedziałam że teraz do 70kg dobije. Czy ja wiem czy warto się spisać dla tych 2kg mniej...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha więc nie ja jedna mam w sobie czasami (tylko w ciąży :p) taką złość. Ja w poniedziałek za nie schowanie jedzenia na noc (lunch na następny dzień dla niego) prawie wyprowadziłam go z mieszkania, o ja głupiaaaa, ale on kochany, wie że to nieobliczalna-ciężarna ja (normalnie nie mam takich jazd [emoji16]).

Ale dziś czułam się fatalnie od samego rana, miałam bardzo niskie ciśnienie, później zaczęło mnie rwać pod lewym żebrem i do tego miałam wrażenie że ciagle mi duszno, ale na szczęście moja (duża) Mała była wyrozumiała i jakoś więcej niż zwykle bawiła się sama. Jutro przyjeżdża ratować mnie mama <najszczęśliwsza ja na świecie>. W poniedziałek latałam jak głupia, bo byliśmy w ZOO a dziś z taka samą mocą stękam [emoji16]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Oj ja tez jestem nieznosna w tej ciazy. Czesto chodze wkurzon i nabuzwana [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry