reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gemina kwasy 3.38 norma do 10 na wyniku
O, to dobrze!
Właśnie odebrałam wyniki, u mnie wszystkie próby wątrobowe w normie :)
Zaraz jadę na wizytę.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Ja jestem wielką fanką wina:) Moje ulubione to wytrawne nie lubie slodkich. Ale takie bezalkoholowe zawsze to jakas alternatywa jak sie ma ochote;) Z tym ze chyba takie wina to mają chyba duzo cukru...
1491835761-aaaaaa.jpeg

Zajrzyjcie sobie na strone mają różne rodzaje, białe, czerwone, półslodkie, półwytrawne, wytrawne każdy coś znajdzie jak chce

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja jestem wielką fanką wina:) Moje ulubione to wytrawne nie lubie slodkich. Ale takie bezalkoholowe zawsze to jakas alternatywa jak sie ma ochote;) Z tym ze chyba takie wina to mają chyba duzo cukru...
A teraz jest cieplo wiec tskie schlodzone prosecco z malinka albo melonikiem albo truskawami [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry