reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Patrzylam wlasnie na przelicznik i jednak osmy [emoji4] ale jak to kiedys ktos napisal, ze ciaza tak teoretycznie trwa 10 miesiecy.

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny!
Jak wczoraj sie podgolilam dokladniej tam na dole, to przerazil mnie wyglad mojego krocza [emoji33] zylaki mega mi sie porobily, az sie boje ze w czasie porodu to wszystko mi popeka. Zeby bylo zabawnie na nogach nie mam w ogole.
Powiem Wam, ze juz bym chciala byc bez brzuszka. Marzy mi sie pobiegac za synkiem na rowerku itp. Choc teraz tez czasem za nim biegam, ale mam z tylu glowy, ze nie powinnam [emoji19] Marzy mi sie juz ta "wolnosc cielesna"

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sasankaa widzialam juz wlasnie jak to przeliczaja :).

A tak w ogole mialam wczoraj od rodzicow wziac ciuszki po siostrzenocy, poprac to poprasowac i zapomnialam. Po swietach musze juz konkretnie ruszyc z takimi rzeczami, bo jeszcze nie zdaze sie ogarnac. A licze tak mniej wiecej, ze za 1,5 miiesiaca moge rodzic [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,
Ja przy pierwszej ciąży kupiłam sobie 3 takie sukienki. Są niedrogie, a super leżą. Niezależnie czy masz juz duży brzuch czy mniejszy. Dobre tez są po ciąży, bo kopertowy dekolt nadaje się do karmienia. Bordowej używam na każde święte nawet jak w ciąży nie jestem. Tak więc jak potrzebujecie to zerknijcie.
1491830497-aaaaaa.jpeg

1491830619-aaaaaa.jpeg


Przykładowa aukcja poniżej. Nie wiem czy w tej kupowałam, bo wtedy kosztowały poniżej 50 zł. Ale tu tez sporo kolorów. Rozkloszowany fason jest idealny na uda ciążowe. Jest tez wersja całkiem obcisła.
Zobacz ofertę: CIĄŻOWA SUKIENKA ROZKLOSZOWANA KOPERTOWY DEKOLT 36 Link do: CIĄŻOWA SUKIENKA ROZKLOSZOWANA KOPERTOWY DEKOLT 36
 
Zmienię temat ostatnio było o alko. wiec6od soboty jestem testerem win bezalkoholowych narazie najlepiej w rankingu stoi
1491831137-aaaaaa.jpeg

Pół słodkie smakuje jak szampan ale naprawdę dobre ;)

w57vyx8dubspq12k.png

Nawet takim nie pogardziłabym :D

Dziewczyny liczne leukocyty w moczu, bakterie też jakieś się napatoczyły (to tylko wynik osadu). Pamietam, że pisałyście kiedyś o tym, wystarczy że wyląduje z tymi wynikami u internisty czy muszę się pchać do ginekologa?


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry