reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ja wino tylko czerwone wytrawne albo półwytrawne , a piwo to tylko chmielowe bez żadnych soków ,cytryn i innych dodatków :) wódkę pije tylko na weselach :D ostatni raz piłam wódkę na moim weselu 7 lat temu :D
 
reklama
Nasza mała waży 1570 i zapowiada się długonoga [emoji1] wszystko jest dobrze, szyjka zdrowa, łożysko wysoko [emoji7]
Teraz będę Was nadrabiać [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
A ja mimo, że to moje drugie nawet nie wiem jak wygląda zapis ktg. Przy poprzednim razie miałam robione przy przyjęciu na izbę, miałam 8 cm i juz byłam w pozycji na klęczkach więc ekranu nie widziałam [emoji38]
 
Moja córka potrafi urządzić sobie taką imprezę w brzuchu, że widać przez ubranie jak brzuch się rusza. Ogólnie nie jest źle z tymi ruchami, nie są dla mnie bolesne. Odczuwam tylko nieprzyjemne uczucie w brzuchu gdy np. chcę wciągnąć skarpetki lub buty. Na szczęście robi się coraz cieplej i już przerzuciłam się na baletki. Chociaż, że tak powiem nogi robią mi się niewyjściowe (czyt. grube) i lepiej wyglądałyby w kozakach. U mnie dziś na dworze jakieś 18 stopni. Piękna pogoda, ale nogi mi już przy takiej temp. puchną. Boże Dziewczyny zaraz święta... Mogę sprzątać, gotować, ale nie wyrabiam siedzenia przy stole.
 
U mnie boli tylko jak mocno wypina tyłek i tam w środku wszystko się naciąga. A tak to w miarę spokojne dziecko będę miała.
 
U mnie boli tylko jak mocno wypina tyłek i tam w środku wszystko się naciąga. A tak to w miarę spokojne dziecko będę miała.
Tak sie zastanawiam czy jezeli dziecko jest spokojne w łonie czy i jak to sie przekłada na rzeczywistość postpartum..? Mam wielką nadzieję że tak :)
 
reklama
Tak sie zastanawiam czy jezeli dziecko jest spokojne w łonie czy i jak to sie przekłada na rzeczywistość postpartum..? Mam wielką nadzieję że tak :)
Czytałam że ponoć tak:) I nawet godziny aktywności w brzuszku często pokrywają się z tymi już po porodzie.
To moja będzie mieć adhd :D :p
 
Do góry