reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurna dwa naturalne [emoji58] to teraz Sajgon ale dopytam w czwartek bo mam wizytę wolę wiedzieć na czym stoję...Kurna boję się cesarki ale i tak co ma być to będzie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurna dwa naturalne [emoji58] to teraz Sajgon ale dopytam w czwartek bo mam wizytę wolę wiedzieć na czym stoję...Kurna boję się cesarki ale i tak co ma być to będzie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Może to bardzo głupie, ale ja sie wlaśnie teraz bardziej boje porodu i bym chciała iść na umowiony termin żeby mi cc zrobili
 
Może to bardzo głupie, ale ja sie wlaśnie teraz bardziej boje porodu i bym chciała iść na umowiony termin żeby mi cc zrobili
Ja teraz jestem przerażona i tym i tym hihi dlatego stawiam na przeznaczenie ... Przecież jakoś mała będzie musiała wyjść naturalna lub nienaturalną dziurą

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak zostawiliśmy zielona. Przynajmniej na razie ewentualnie ja jeszcze zamalujemy. To prostokątny długi a wąski pokój. Zielona cała jest długa ściana. Na drugiej długiej juz szarej jest szafa na wymiar we wnece z drzwiami przesuwnymi i obok drzwi do pokoju. Na obudwu krótszych ścianach szarych są okna jedno podwójne zwykle a drugie pojedyncze balkonowe. Wiec tych szarych scian nie jest duzo. Pod szarym i był kolor śmietankowy więc ona raczej nie przebija i trzeciej warstwy nie potrzeba. Tym bardziej że nie chce tak dużo warstw jak nie jestem przekonana do tego koloru.
Z mebli to szafa jest w kolorze jasnego dębu coś jak 'dąb sonoma' i jedne z drzwi są białe. Domowiłam komode z dębu i do tego ma mieć 2 szuflady białe. Łóżeczko będzie białe. Narożnik rozkładany dla mnie jest szary. Muszę kupić jakieś gładkie firanki i zasłony. Niestety nie mam takiego plastycznego zmysłu i umiejętności dekorarorskich. Postaram się to jakoś dokończyć i ogarnac na razie. Zrobię zdjęcia to chętnie Ci pokaże. Bo widzę po Twoich zdjeciach wnetrza czy nawet zakupow że Ty masz to coś czego mi brakuje [emoji3] taki zmysł i umiejętność wyboru [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png

O Matko, żebyś Ty wiedziała ile jak się muszę naszukać, naporównywać, nacykać zdjęć , natestować żeby osiągnąć swój wymyślony efekt. Ale przynajmniej wiem czego chcę[emoji12]

Odpuście sobie pasy czy wzorki na razie bo przy rym dużo roboty. Ale tą zieleń to zamalujcie koniecznie, bo ona do niczego nie bedzie pasować , szczególnie jak róż zamierzasz wprowadzić. A biały , dębowy i szary to trio idealne. Jeśli chcesz ocieplić tą szarość to moze właśnie w zasłonach kolor blady róż z białym. I tu możesz w jakiś wzorek polecieć. I ewentualnie dywan. Pamiętaj, że wszystko robią dodatki. Bez nich nawet ładnie pomalowana ściana jest smutna.

Powodzenia!


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Aleinadd...ja to w przyszłości ( za 3 lata) marzę o takim pokoiku dla córki. Wykorzystam wszystkie chmurkowe dodatki, które mam u syna, a jemu zrobię doroślejszy.
7f6dc5476405a73b05c9d7a4725fa570.jpg


Wszystko tu grają dodatki. Szara ściana to tylko ściana. A beżowe zasłony ocieplają. Róż jest, ale subtelny.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Aleinadd...ja to w przyszłości ( za 3 lata) marzę o takim pokoiku dla córki. Wykorzystam wszystkie chmurkowe dodatki, które mam u syna, a jemu zrobię doroślejszy.
7f6dc5476405a73b05c9d7a4725fa570.jpg


Wszystko tu grają dodatki. Szara ściana to tylko ściana. A beżowe zasłony ocieplają. Róż jest, ale subtelny.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Piekny pokoj bedzie miala [emoji3]
Mina mojego męża jak mu powiedziałam zamalujemy jeszcze zielona ścianę - bezcenna! On ja uwielbia mówi że musi zostać. Ale jak się upre to kto wie. Tymczasem idę spać a zobaczę jutro w dziennym świetle jak to wyglada i z jasnym umysłem. Jeszcze mam ekipę sprzątająca do okien w osobie teściowej to mnie będzie budzić o 7 jak nie wczesniej. Dobranoc [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Apropo lewatywy muszę się zapytać mojej gin co oni mi takiego dali przy poprzednim porodzie. Bo ja prosiłam o lewatywę, ale powiedzieli że nie robią i dali jakiś zastrzyk w dupsko, mówiąc ze na rozluźnienie. Wtedy myślałam że chodzi o skurcze czy coś, ale to chyba nie to. W czasie parcia bałam się strasznie że zrobię kupę, ale położna obiecała mi że tak się nie stanie i rzeczywiście tak było. Nie wiem czy fart czy to jakaś metoda.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Gdybys jednak bardziej chciała ożywić ten szary to proponuje bardziej intensywne dodatki: więcej różu, mocniejsza barwa. Możesz wprowadzić bardziej urozmaicone wzory z 3 kolorem, np. Turkusem.
Dla przykładu zdjęcie poniżej:
e86fefa9826b91a4e3404a1c3b8f2d0e.jpg



oar8pg4n1kii9v0d.png
Taki miałam zamysł tylko nie z mięta ale z zielonym właśnie. Teraz mąż mówi że przemaluje co zechce. Ale ja nie wiem czy mam siły. Po dzisiejszym dniu leżę z bólem podbrzusza i takim dziwnym odczuciem w kroczu i spojeniu. Aż się boję co się dowiem jutro na wizycie. Mam nadzieję że nie położy mnie w szpitalu hak straszyła. Na pocieszenie mała trochę pokopala mnie w żołądek i zgaga taka jak dawno już nie miałam [emoji3] mogę iść spać [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Aleinadd...jeśli lubicie zieleń to zostańcie przy zieleni tylko zmieńcie jej odcień na bardzie dziewczęcy - oliwkowy lub pastelowy. To potem ładnie bedzie Wam sie łączyło z szarością a nawet różem. Nic na szybko w inspiracjach do niemowlęcego nie mogę znaleźć , ale tu przykład takich kolorów w pokoju starszego dziecka.
b155f37d73cd52500c0f6d2a737c5cd7.jpg



oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Do góry