reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

za starych czasów w Polsce było golenie przed i lewatywa :o
Ja sobie nie wyobrażam bez lewatywy rodzić :D nie chciała bym zostawić na porodowce co nieco :D

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
za starych czasów w Polsce było golenie przed i lewatywa :o
Lewatywa jest do tej pory golenie w sumie tez. To w sumie nasz problem potem laska bedzie plakac jak ja pozszywali. A co do lewatywy to jestem zwolenniczka . Wole zalatwic sie do wc niz na porodowce pod siebie. Niestety główka dziecka wypycha z nas wszystko . Mam nadzieje ze mi zrobia nawet sama kupuje i biore ze soba do szpitala jedna [emoji16][emoji3][emoji38]
 
Przedtem załatwiłam się przed porodem ,więc lewatywa była niepotrzebna.Parcie dziecka jest takie że nie da się tego "wstrzymać" , ale myśle że w razie czego położne są przyzwyczajone do takich widoków;)
Osobiście bardzo źle bym się czuła gdybym to zrobiła na porodówce albo z dżunglą w kroku ;)
 
ja pamiętam w pierwszej ciąży na koniec jak juz byłam taaaaka wielka z taaaakim brzuchem to po goleniu wygladalam jakbym sie jakimś tasakiem golila cala pozacinana i zakrwawiona;))))
 
Aleinadd...tą ścianę zieloną zostawiliscie? Bo mi się wydaje, że ona odbija na tej szarości. Stąd masz wrażenie braku czystej szarości. A moze trzeba 3 wartwę pomalowac , bo ta zieleń dość intensywna i szarość moze słabo ją kryć. Pomaluj wszystko na szaro. A jak chcesz ocieplić to możesz różowe pasy walnąc na jednej, albo inny wzorek. Nie kupuj całej różowej. Można kupić próbki w saszetkach. Robisz próbę na ścianie , w miejscach gdzie bedą stały meble żeby potem tej grubszej warstwy nie było widać i wybierasz ten, ktory na ścianie Ci się podoba.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Tak zostawiliśmy zielona. Przynajmniej na razie ewentualnie ja jeszcze zamalujemy. To prostokątny długi a wąski pokój. Zielona cała jest długa ściana. Na drugiej długiej juz szarej jest szafa na wymiar we wnece z drzwiami przesuwnymi i obok drzwi do pokoju. Na obudwu krótszych ścianach szarych są okna jedno podwójne zwykle a drugie pojedyncze balkonowe. Wiec tych szarych scian nie jest duzo. Pod szarym i był kolor śmietankowy więc ona raczej nie przebija i trzeciej warstwy nie potrzeba. Tym bardziej że nie chce tak dużo warstw jak nie jestem przekonana do tego koloru.
Z mebli to szafa jest w kolorze jasnego dębu coś jak 'dąb sonoma' i jedne z drzwi są białe. Domowiłam komode z dębu i do tego ma mieć 2 szuflady białe. Łóżeczko będzie białe. Narożnik rozkładany dla mnie jest szary. Muszę kupić jakieś gładkie firanki i zasłony. Niestety nie mam takiego plastycznego zmysłu i umiejętności dekorarorskich. Postaram się to jakoś dokończyć i ogarnac na razie. Zrobię zdjęcia to chętnie Ci pokaże. Bo widzę po Twoich zdjeciach wnetrza czy nawet zakupow że Ty masz to coś czego mi brakuje [emoji3] taki zmysł i umiejętność wyboru [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Do góry