reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To napewno :) dla nich pewnie to norma, nic miłego ,ale normalne że przy porodzie organizm czyści się góra czy dołem. Gorzej ze mną :D ja chyba czuła bym się z tym faktem niefajnie. I jak mogę to chce tego uniknąć :)

5djylbetecfse5n6.png
To ja jestem bezwstydna ;) [emoji23] i jeszcze podobno maja byc studenci na sali [emoji23] niech payrza, mi bedzie wszystko jedno ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja do porodu jak sie ogoliłam to myslalam ze wszystko super. Po tym wyczynie gdzie ledwo dalam rade dumna z siebie jak cholera pojechalam rodzic. Zylam przez chwile w świadomosci jaka to super nie jestem. Ale po prodzie jak zobaczylam swoja cipke pkerwszy raz od dluzszego czasu to stalam 5 minut w szoku . Byłam cała pocieta , podrapana i po charatana . Istna rzeźnia. Wstyd mi az było . [emoji23][emoji23] na szczescie było po.
 
No ja właśnie ostatnio jak chciałam się ogolic to też doznalam szoku że nic nie widzę [emoji44] jeszcze teraz mi się udało jakoś na siedząca tam zajrzeć i ogarnąć ale już następnym razem to tylko z lusterkiem w ręku [emoji16] i też jestem za lewatywa, niech robią, obsrac bym się nie chciała napewno

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Co racja to racja, ale przy takich bólach jak ja miałam przy poprzednich porodach to nawet nie myślałam ,że drugą dziurą co innego może iść. Modliłam,się,żeby jak najszybciej się skończyło ;)
 
Rybcia masakra! Aż się dzisiaj w kibelku zastanawiałam czy nie za mocno się 'skupiam' na klocku[emoji15]

Co do.golenia to ja zarosłam jak szalona. Nie ma się chłopa to trochę się zaniedbalam ale musze się za to wziąć bo jak przyjdzie do porodu to i kosiarka spalinowa nie pomoże. Ja się gole a raczej podkaszam trymerem. Normalnie maszynki nie używam od lat bo miałam później strasznie wzrastające włoski i wogle podrażnienia ze ho ho.

 
Ostatnio też się zdzwiwiłam że nic nie widzę [emoji33] Poleciałam na ślepo, staram się to robić regularnie ale zajmuje to coraz więcej czasu i plecy mnie potem bolą od takiego schylania. M. się zaoferował że pomoże, więc niedługo on zacznie to robić [emoji23]. Ostatnio wpadłam na genialny pomysł że jak już będę znieczulona do tej cesarki to mogła by wtedy przyjść kosmetyczka i mi machnąć wosk. Bo 1 raz boli najbardziej i boje się iść wyrwać takie włoski które są golone od tylu lat [emoji21]. Dobry pomysł? [emoji23][emoji23][emoji23] żart oczywiście ale jakby się dało to byłabym pierwsza [emoji41]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry