reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dlatego ja mam wszystkie sciany biale [emoji23] przechodzilam juz zielenie, pomarancze i beze.
Ewentualnie pod uwage biore szary ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Białe sciany jakoś tak szybko się brudza :p Ja w tamtej ciaży chcialam cały dom na fioletowo walnąć, ale ostataecznie staneło na 2 pomieszczeniach, które już przemalowałam na piaskowy :D
 
reklama
Justyna łączę się w bólu paznokciowym. Zdjełam żel żeby mi paznokcie odpoczely i się zregenerowaly do porodu, więc są teraz delikatne. Wchodząc do rodziców chciałam złapać psa żeby nie wybiegł na dwór i zdarł mi obrożą kawałek paznokcia :/ ze 4mm mi brakuje, mam nadzieję że zarośnie do czerwca.

Ja się gole narazie sama, ale przed samym porodem każe to robić mężowi jak poprzednio.

Rybcia trzymam kciuki żeby się okazało ze wszystko ok

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Matko u mnie tez masakra z paznokciami... jak papier. Obciete na krotko do opuszka a i tak tragedia...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wielkie buziale dla was ja już ze strachu wymiekałam że jak nic to zaraz będę rodzić ....Mąż myślał że to główka tak nisko
emoji43.png
no to oby do czerwca
Rybciu biedulko , byle do czerwca , potem plastyka i wszystko będzie dobrze .Moja znajoma miała plastykę troszkę się męczyła zaraz po zabiegu ale jej problemy całkowicie zniknęły i teraz jest super .
 
Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
O mamo współczuje ...

Ja regularnie się depiluje więc do porodu też będę gotowa. Na siedzącą jeszcze spokojnie widzę co tam się dzieje.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
U mnie to samo, dlatego wolę własnoręcznie pomalować ;)
Na zdjęciach szary wygląda fajnie, ja prędzej przemalowałabym ten zielony [emoji14] Może jak masz w domu, to malnij go na bezowo/kremowo.Zrównoważy zimny odcień szarego :) Ale to taka moja opinia :D
No ten zielony to taka mamy słabość do niego i został. Zobaczę jutro jak mi okna umyje teściowa i ustawimy wszystko. Zresztą to zawsze jeszcze jak się firanki i zasłonę powiesi to się zmieni. A cóż nie warto się przejmować. Jak będzie kiepsko to w lecie Mała do nas do sypialni razem z lozeczkiem a ja będę malować u niej od nowa. Na razie niech się wietrzy i schnie. Żebysmy mialy na te pierwsze miesiące swoje miejsce i spokój [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Mi gin też polecała magne b6.

Rybcia będzie dobrze !!czekamy na wiadomość! Edit: już doczytałam co i jak :*

Ja mam ostatnie prenatalne 6.04 i też nie mogę się doczekać,bo wtedy zobaczymy małą po 10tyg! :wink:
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie czy będziecie się jakoś przygotowywać przed porodem tam na dole ?czy będziecie mieć (fryzjera ;)) w szpitalu ? Ja wczoraj chciałam zrobić tam mały porządek ale sama nie dałam rady , nic nie widziałam :oops:
Ja się nigdy nie zapuszczam :D wczesniej robilam bikini woskiem ,a teraz lece co pare dni maszynka na oślep. U nas w szpitalu do porodu trzeba być juz przygotowanym ;)

5djylbetecfse5n6.png
 
Aleinadd...tą ścianę zieloną zostawiliscie? Bo mi się wydaje, że ona odbija na tej szarości. Stąd masz wrażenie braku czystej szarości. A moze trzeba 3 wartwę pomalowac , bo ta zieleń dość intensywna i szarość moze słabo ją kryć. Pomaluj wszystko na szaro. A jak chcesz ocieplić to możesz różowe pasy walnąc na jednej, albo inny wzorek. Nie kupuj całej różowej. Można kupić próbki w saszetkach. Robisz próbę na ścianie , w miejscach gdzie bedą stały meble żeby potem tej grubszej warstwy nie było widać i wybierasz ten, ktory na ścianie Ci się podoba.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Dziękuję za wsparcie wypada mi tylna ściana pochwy [emoji33] po porodzie czeka mnie plastyka pochwy, ogólnie lipa z tą moją pochwą podobno po ostatnim porodzie bo synio 4100 no i dzięki Bogu mała była pośladkowo bo mogłam ja wyprzeć [emoji43] mała jest małą nadal i waży 1600 jesteśmy nadal 2 tyg do przodu, mam zakaz parcia kupy leki i lekarka wepchnela mi to co wypadło

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję tego strachu :* jeszcze tylko troche do czerwca . Moja koleżanka miała plastyke rok temu i szybciutko wróciła do formy. Ona urodzila prawie 5 kg syna i przez.to jej sie tak porobiło

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry