reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Podbijam,bo to dla mnie ważne
u mnie pojawiają się dwa rodzaje bólu brzucha jedne to typowe skurcze trwające ok 1-2 min cały brzuch robi się twardy , a drugie bóle to takie ciągnące brzuch jest wtedy miękki , troszkę przypominają kolkę takie kujące i ciągnące te też trwają max 2 min .
 
reklama
Ja też jestem na L4 od pierwszej wizyty u gina w 8tyg. Fakt, że nie chciałam chodzić do pracy i już mi się nie chciało pracować, ale moja koleżanka na podobnym stanowisku poroniła z przepracowania i tylko o tym bym myślała... u mnie było wszystko dobrze, ale wciąż bym myślała czy nie narażam dziecka. A teraz mam czas odpoczywać, spotykać się z siostrą i koleżankami na macierzyńskim i powoli szykować się na poród [emoji4]
I wcale mi się nie spieszy z powrotem do pracy, myślę, że mogę mieć od razu drugie [emoji38]

Ja planuję bez znieczulenia, ale życie pokaże czy nie będzie cc... łożysko jest wciąż nisko, już nie jest porzodujące, ale zobaczymy w kwietniu czy będzie jeszcze trochę wyżej. Najważniejsze, żeby mała była zdrowa! [emoji11]

A w sob zaczynamy szkołę rodzenia!![emoji2]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Mi sie zdaje ze nasze bobaski nie zmieniaja tak czesto pozycji tylko uderzaja nas roznymi czesciami ciala:) moja Mala juz od ponad miesiaca jest glowa w dol, ale ruchy czuje tez po bokach i na dole, pewnie to raczki, dupka, glowka itd ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Myślałam,że tylko ja się bardziej boję igły w kręgosłup niż porodu bez znieczulenia. Miałam bolesne okresy tak jak moja mama,która mówiła ,że takie same skurcze miała przy porodzie,więc myślę ,że dam radę.



A mój to chyba co godzinę zmienia pozycję,bo raz czuję kopnięcia po żołądku a raz jakby mi jego nóżki w uda wchodziły :D śmieszne uczucie,więc na razie nie ma co się przejmować mamy jeszcze dużo czasu do porodu,więc maluchy zdążą się przekręcić.

No jakby mi tak co chwilę kursowal Góra dół też bym się nie przejmowala ale on uparty i tylko dwa dni czułam że leży jak powinien. Trudno on ma swoje humorem ostatnio nie chciał się ruszać wcale teraz nie przetaje się ruszać a szczególnie w nocy mu to tak gwałtownie wychodzi ze spać mi nie daje więc chyba muszę zaakceptować że moje dziecko ma swoje humorki :D
 
Mi sie zdaje ze nasze bobaski nie zmieniaja tak czesto pozycji tylko uderzaja nas roznymi czesciami ciala:) moja Mala juz od ponad miesiaca jest glowa w dol, ale ruchy czuje tez po bokach i na dole, pewnie to raczki, dupka, glowka itd ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
No tak na pewno odczuwamy różne części ciała i te z wprawa może już odróżniają które? Gdzieś czytałam że na pewnym etapie jesteśmy w stanie odróżnić która częścią ciała dostalysmy. Może i prawda zawsze te mocniejsze ciosy mam wrażenie że są nóżkami a jakieś obracanie też inaczej czuć.
 
reklama
Moj maly tez jak wypycha swoje stopiszcza to normalnie az mi oczy wychodza z orbit.. do tego dostaje non stop po zebrach. Ma juz poltora kg, obawiam sie co to bedzie pozniej. Moja siostra jak lezala w szpitalu pozanla dziewczyne, ktorej dziecko w brzuchu tak dofasolilo ze zlamalo jej zebro :)))
 
Do góry