reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

którą jeszcze boli spojenie łonowe ? mnie boli od paru dni .Wczoraj niosłam kubki do kuchni a że miałam ręce zajęte drzwi otwarłam nogą , tak je lekko kopnęłam i myślałam że padnę z bólu .:(
 
reklama
Jesteśmy po wizycie fotki wstawie w odpowiednim wątku. Ale mój mały słoń już nie jest słoniem. 29t2d ok. 1355g czyli normalnie;) Od paru dni czułam jak mi coś wypuchał tak z boku brzucha. wiedziałam że to nie stopy bo czułam jak kopał po żebrach. i dziś mi dr. powiedział co to jest. Dupcia ! [emoji1][emoji1][emoji1]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja rodzilam bez znieczulenia, mialam tylko gaz. Oczywiscie w trakcie bardzo chcialam znieczulenie, ale chyba bylo juz za pozno, nie wiem, polozna zlala moj krzyk w kazdym razie [emoji6] Teraz licze na to, ze pojdzie szybciej i jakos to bedzie.
Ja jestem na L4 od drugiej wizyty, przeszlam na zwolnienie od razu z wychowawczego. Ale ja nie lubie swojej pracy i w ogole nie bylo mi szkoda. Po macierzysnkim chcialabym znalezc inna prace.
Moj gin kaze liczyc ruchy trzy razy dziennie po godzinie. A ja w zasadzie licze po swojemu.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
którą jeszcze boli spojenie łonowe ? mnie boli od paru dni .Wczoraj niosłam kubki do kuchni a że miałam ręce zajęte drzwi otwarłam nogą , tak je lekko kopnęłam i myślałam że padnę z bólu .:(
Mnie boli spojenie. Najgorzej było w nocy , bo nie mogłam się przekrecić. Pomogło spanie na tej dużej poduszce. Więc się z nią przeprosiłam. Teraz już jest lepiej, ale jak pochodzę dużo w dzień to ból się nasila. Nie mogę wtedy nawet nogi podnieść do góry [emoji16]


Odnośnie ruchów to mi lekarz jeszcze nie zalecił, ale będę miała teraz 2 wizyty w tygodniu więc może coś wspomnieni. Tak czy siak mój maluszek tak się wierci, że nie będę musiała się z tym spinać :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
a jak tam u was z rozstępami ? ja przytyłam sporo 11 kg i narazie moja skóra dzielnie poddaje się rozciąganiu bez rozstępów, zobaczymy ile taki stan się utrzyma .
 
Dziwnie mnie dzisiaj kość ogonowa boli. Zazwyczaj nie narzekam na nic a dzisiaj siedzieć nie mogę bo mam wrażenie ze zaraz mi się w dupie coś złamie [emoji15]

 
a jak tam u was z rozstępami ? ja przytyłam sporo 11 kg i narazie moja skóra dzielnie poddaje się rozciąganiu bez rozstępów, zobaczymy ile taki stan się utrzyma .
Narazie brak, ale poprzednio popękałam na dwa tyg przed porodem, więc nie nastawiam się na to że uda się uniknąć całkowicie [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Mnie boli spojenie. Najgorzej było w nocy , bo nie mogłam się przekrecić. Pomogło spanie na tej dużej poduszce. Więc się z nią przeprosiłam. Teraz już jest lepiej, ale jak pochodzę dużo w dzień to ból się nasila. Nie mogę wtedy nawet nogi podnieść do góry [emoji16]


Odnośnie ruchów to mi lekarz jeszcze nie zalecił, ale będę miała teraz 2 wizyty w tygodniu więc może coś wspomnieni. Tak czy siak mój maluszek tak się wierci, że nie będę musiała się z tym spinać :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
Ja mam we wtorek wizyte wiec zobaczymy czy kaze mi liczyc. Moj dzidziutek ma raz turno aktywne dni a po nich dzien leniucha... dzis sie niby wierci ale rzadko. W mamusie taki stroniacy od aktywnosci ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry