reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nawet jak dwójka chodzi do szkoły to też nie ma czasu na nudę [emoji6] odkąd jestem na L4 jestem innym człowiekiem ( tak przynajmniej twierdzi mój mąż [emoji1]) uwielbiam mieć wysprzątaną chatę i kocham gotować, a to już mi zajmuje pół dnia [emoji4] drugie pół zleci na pierdoły i tak co dzień [emoji38]
Co do znieczulenia to nigdy nie miałam to i teraz będę próbowała bez.

16udskjopmtfyunf.png
Oj ja czuje ze jak bede na l4 to rozwine talent kulinarny ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Podbijam,bo to dla mnie ważne
An ja Ci nie odpisałam bo tak nie mam. Jak mi się spina brzuch to twardnieje, jest jak skała i to nie boli, jedynie jest lekko nieprzyjemne. Mam nadzieję że odwezwą się dziewczyny które mają podobnie jak Ty, a jak nie to spróbuj może tel do położnej

16udskjopmtfyunf.png
 
Anulka. Rozumiem i dziękuję :* no nic zobaczę jak dzisiaj będzie i najwyżej poszukam jakiegoś gin prywatnie
 
Anulka. Rozumiem i dziękuję :* no nic zobaczę jak dzisiaj będzie i najwyżej poszukam jakiegoś gin prywatnie
U mnie jak pojawiają się bóle brzucha to są takie kujace i po bokach, trwają krótko i przechodzą po zmianie pozycji, więc się nimi nie przejmuję.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
reklama
Pierwsze urodziłam bez znieczulenia to i drugie urodzę. Bardziej boje się tej igły i efektów ubocznych niż porodu bez znieczulenia. Każdemu kto co lubi.


oar8pg4n1kii9v0d.png

Myślałam,że tylko ja się bardziej boję igły w kręgosłup niż porodu bez znieczulenia. Miałam bolesne okresy tak jak moja mama,która mówiła ,że takie same skurcze miała przy porodzie,więc myślę ,że dam radę.

Wy już znieczuleniach a ja jeszcze nie wiem czy mi się mały będzie chciała odwrócić.. Ostatnio był ułożony ładnie przez dwa dni bo czułam kopniaki koło pępka ale oczywiście po dwóch dniach znowu siedzi nóżkami do dołu i testuje wytrzymałość pęcherza. Nie wiem czemu on jest taki uparty i co mu sie tak podoba w tej pozycji.. Ale ze znieczuleniami to jeśli będę mogła sn i uda mi się przejechać 100 km to będę w szpitalu gdzie mogę dostać znieczulenie i zgłasza sie to już przed planowanym porodem tam ze będzie chciało się znieczulenie ale u mnie w mieście nie dają na zawołanie bo nie mają anestezjologow na oddziale podobno tylko w wyjątkowych przypadkach i gdy anestezjolog jest dostępny. No ale dostępny jest gaz dla każdej.

A mój to chyba co godzinę zmienia pozycję,bo raz czuję kopnięcia po żołądku a raz jakby mi jego nóżki w uda wchodziły :D śmieszne uczucie,więc na razie nie ma co się przejmować mamy jeszcze dużo czasu do porodu,więc maluchy zdążą się przekręcić.
 
Do góry