reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

a jak tam u was z rozstępami ? ja przytyłam sporo 11 kg i narazie moja skóra dzielnie poddaje się rozciąganiu bez rozstępów, zobaczymy ile taki stan się utrzyma .
Ja mam duże skłonności wiec jest duże prawdopodobieństwo że wyjdą ale póki co brak.Najgorzej to bedzię chyba na finiszu.
 
reklama
Pewnie się wierci tylko łożysko amortyzuje :)


Ja nie mam na razie, ale w pierwszej ciąży też mi późno wyszły i najwięcej po porodzie .

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
To macie fajnie bez rozstępów. U mnie już na początku piersi sie zmieniły w pole rozstępów (tak nagle mi się zwiększyły x2 z miseczki c miałam problem żeby upchnąć je w dd wpływały, musiałam nosić wielkie sportowe) i ostatnio zauważyłam "siniaczki" na brzuchu. Ja zawsze byłam strasznie podatna jakoś już to mam w genach. Smaruje się wszystkim czym można ale mi nie pomaga.. U mnie to rodzinne jest już to jakoś uwarunkowand bo nawet mój brat jak był w fazie wzrostu to na plecach i udach mu się zrobiły - a chudy jak anorektyk :errr:
 
To macie fajnie bez rozstępów. U mnie już na początku piersi sie zmieniły w pole rozstępów (tak nagle mi się zwiększyły x2 z miseczki c miałam problem żeby upchnąć je w dd wpływały, musiałam nosić wielkie sportowe) i ostatnio zauważyłam "siniaczki" na brzuchu. Ja zawsze byłam strasznie podatna jakoś już to mam w genach. Smaruje się wszystkim czym można ale mi nie pomaga.. U mnie to rodzinne jest już to jakoś uwarunkowand bo nawet mój brat jak był w fazie wzrostu to na plecach i udach mu się zrobiły - a chudy jak anorektyk :errr:
u nas póki co w trakcie mojej ciąży M. wyszło więcej [emoji23][emoji23] też mam skłonność do rozstępów więc póki co robię jak najwięcej zdjęć brzusia, żeby mieć ładną pamiątkę

w57vyx8dubspq12k.png
 
u nas póki co w trakcie mojej ciąży M. wyszło więcej [emoji23][emoji23] też mam skłonność do rozstępów więc póki co robię jak najwięcej zdjęć brzusia, żeby mieć ładną pamiątkę

w57vyx8dubspq12k.png

O widzę że kolejny tatuś dzielnie dorównuje wadze swojej partnerki! U mnie też P równo że mną brzucha nabiera i twierdzi że w czerwcu spadnie mu waga wraz z porodem :D oni to tak z miłosci żebyśmy nie czuły się grubsze :D
 
reklama
Cymera ja póki co nie mam rozstępów. w pierwszej ciąży się nie pojawiły i liczę że teraz też mnie ominą


Wróciłam z kina i zakupów. Strasznie się zmeczylam.... Dziadzieje normalnie. Milusi chyba nie podobał się kinowy hałas bo przewiercila się cały film [emoji4]


thgfikgneziy9g6d.png
 
Do góry