reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Aleksandrax aa no widzisz, to ja cały czas skakałam na piłce bo jak się kładłam to bolało dużo bardziej. Ciekawe że każda inaczej to odczuwa

thgfikgneziy9g6d.png
No każdy inaczej, myślę że można się sugerować, że będzie podobnie jak przy silnych bólach miesiaczkowych, wtedy też tylko pozycja enbrionalna przynosiła mi jakąś ulgę.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie, ale czy wy do samego porodu miałyście nabrzmiałe piersi? Bo z moimi stało się coś dziwnego, tak do 3 miesiąca bardzo bolały i mimo zawsze małych bardzo urosły a teraz nagle mam wrażenie, że opadły i mam całe w jakiś fioletowych paskach więc chyba są to rozstępy :/
 
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie, ale czy wy do samego porodu miałyście nabrzmiałe piersi? Bo z moimi stało się coś dziwnego, tak do 3 miesiąca bardzo bolały i mimo zawsze małych bardzo urosły a teraz nagle mam wrażenie, że opadły i mam całe w jakiś fioletowych paskach więc chyba są to rozstępy :/

Ja miałam nabrzniale strasznie że już czasami kłaść się nie mogłam tak bolały myślałam że wybuchną ale jakoś od miesiąca wszystko zeszło i są takie jak przed ciąża no może troszkę większe ;)
 
U mnie też nie można wziaść znieczulenia, ponoć jest gaz. Ale gdybym miała taką możliwośc to chyba bym poprosila.
 
Fioletowe to pewnie żyłki, ja popekalam w tamtej ciąży na piersiach miałam rozmiar JJ :-o
Było z czym szalec, a potem tragedia tak mi je wyciągnął. Ale ze z karmienia wpadłam w ciążę znowu są piękne i jędrne, ale z fioletowym żylami i nie pekam póki co ale rozmiar też zdecydowanie mniejszy.
 
Gratuluje dobrych wiadomości na wizytach :)

Dziewczyny trochę się martwię,bo od 2-3 kilka razy w ciągu dnia łapią mnie kilku sekundowe(dosyć mocne) bóle brzucha,ale nie na dole tylko bardziej po środku. Brzuch NIE robi się wtedy taki napięty/twardy jak kamień,więc zastanawiam się czy to mogą być skurcze,bo z tego co czytałam nie powinny być bolesne,nie mam plamień...któraś też tak ma??

Podbijam,bo to dla mnie ważne
 
reklama
Wy już znieczuleniach a ja jeszcze nie wiem czy mi się mały będzie chciała odwrócić.. Ostatnio był ułożony ładnie przez dwa dni bo czułam kopniaki koło pępka ale oczywiście po dwóch dniach znowu siedzi nóżkami do dołu i testuje wytrzymałość pęcherza. Nie wiem czemu on jest taki uparty i co mu sie tak podoba w tej pozycji.. Ale ze znieczuleniami to jeśli będę mogła sn i uda mi się przejechać 100 km to będę w szpitalu gdzie mogę dostać znieczulenie i zgłasza sie to już przed planowanym porodem tam ze będzie chciało się znieczulenie ale u mnie w mieście nie dają na zawołanie bo nie mają anestezjologow na oddziale podobno tylko w wyjątkowych przypadkach i gdy anestezjolog jest dostępny. No ale dostępny jest gaz dla każdej.
 
Do góry